ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Заради чи всупереч. Благородна мотивація для занять спортом
Спорт заради миру. Нарешті сьогодні можемо зайнятися спортом для благородної цілі. А не для фоток в Instagram чи «нарешті схуднути для літа».
Cьогодні зранку за чашечкою кави зі свіжим хрустким круасаном я замислилаcь про здоровий спосіб життя, спорт, літо, море , красиве тіло. А допивши каву і доївши смаколик, вирішила, що з завтрашнього дня - нове життя, нова дієта і нове світосприйняття. Хоча ні, чого чекати завтра - з сьогоднішнього – за мир, за юність, за все найкраще в світі! Але, завжди є щось, що зважає нашим великим планам.
Як мотивувати себе і одночасно допомогти собі у регулярних заняттях спортом? Потрібно знайти для себе свого роду «якорі», що допоможуть все робити у задоволення.
Третім будеш?
Добре, якщо у вас буде напарник, а краще 2 чи 3. По-перше, це робить заняття спортом реально веселішими, по-друге завжди є з ким поговорити на тему спорту та тренувань, ну, і , нарешті, якщо ви домовитись зранку зустрітись на пробіжці, то хочеш не хочеш , а іти треба.
blog-fitnovatives-050715
Гарний look
Нова красива форма просто зобов’язує показати її всім.
abuelas_divertidas5
Нагороди
За досягнення себе варто нагородити, не їжею, звичайно. Можна купити собі нові джинси, що підкреслять нові звабливі форми чи рельефи. А можна замовити фотосесію чи довгоочікувану поїздку.
Не залою єдиною
Спробуйте нові види спорту, інші типи навантажень, урізноманітнюйте все, чим займаєтесь. Якщо Ви зазвичай займаєтесь силовими навантаженнями у залі, то можна розбавляти тренування заняттями йогою чи бігом. А ще є велогонки, кайтсерфінг, плавання… і ще багато всього. Спробуйте все, адже спорт - це найбільше джерело ендорфінів, ну, після сексу, звичайно, хоча сексом займатись теж дуже корисно.
rankova-probizhka
Рекорди
Якщо ви серйозно опановуєте якийсь вид спорту, то дуже таки можливо, що ви зможете досягти певних результатів, не тільки у зовнішньому вигляді, але й у спорті.
А ще з часом Ви зрозумієте, що тренування - це вже своєрідна нагорода собі коханому, під час якої ви можете як відпочити від навколишнього скаженого руху життя, так і нарешті зосередитись та подумати, а можливо, навпаки не думати ні про що впродовж цілої години. А легкість в тілі, бадьорість та величезний резерв внутрішньої енергії – своєрідні бонуси, які допомагають залишатися вірними прийнятому рішенню – бути в спорті. Заради миру. І заради себе.