ТОП новина

Автор: Katrin
З політичним присмаком. Ювілейна премія Греммі 2018
Престижна музична премія, заснована Американською Академією звукозапису, в березні цього року відсвяткує свій 60-річний ювілей. В ніч на 29 січня, церемонія зібрала велику кількість світових зірок шоу-бізнесу, що отримували заповітні статуетки у вигляді грамофону. Тільки на цей раз американці були дуже здивовані тим, що відбувалося.
Причиною тому була певна заполітизованість учасників церемонії. такої кількості висловлювань своєї політичної позиції зі сцени не було вже давно. Хоча правильніше було б сказати - ніколи. І всі ці репліки були в основному в течії "антитрамп".
35_main_new.1517229130
Причина тому - сексистські вислови голови американської держави, які ще рік назад зародили рух Time's Up. Цього року музиканти, артисти, композитори та інші публічні люди вирішили підтримати жінок і їх права, прийшовши на церемонію з білими квітами.
Попри велику кількість несподіванок та навіть неприємностей, статуетки все ж були вручені.
1513496436
Безумовним лідером, що отримав одразу п'ять нагород, став Бруно Марс. Його альбом "24k Magic" і композицію "That's what I like" слухачі вподобали більш за все, тому співак радував всіх появою на сцені найбільшу кількість разів. Головні з численних нагород - перемога в номінаціях "Кращий альбом" та "Краща пісня" року. 5a6ef10320f40
Рудоволосий Ед Ширан минулого року попрацював на славу, його третій альбом «÷» одразу після виходу зайняв перше місце в британському чарті, а на церемонії співак переміг в номінації "Кращий вокальний альбом в стилі поп".
7e8f261e8bc92d40c8eaf30c66bc7c42
Навколо несправедливості з приводу переважної кількості номінантів чоловічої статі відбувалися неймовірні дискусії, та попри це головною жінкою церемонії стала Алессія Кара - "Краща нова виконавиця".
Трошки врівноважила ваги і Шакіра, отримавши нагороду в номінації "Кращий латиноамериканський альбом" - El Dorado.
2f228ea40cd7
Американський репер Кендрік Ламар встиг зібрати всі статуетки у своїй "стихії". Виконавець професійно займається музикою ще з 16 років, коли вперше випустив повноцінний альбом. Цього разу відзначили його альбом, пісню "Humble" та виступ з Ріанною.
Justin_Hurwitz-AP
Окрім виконавців нагороди вручали також нагороди і авторам мультфільмів та кінокартин. Зокрема, автори "Ла-ла-ленду" отримали приз за найкращий музичний супровід та кращу компіляцію саундтреку до відео.
Цьогорічна церемонія Греммі стала справді гучною. Публічні люди вперше за останні роки не боялися говорити про те, що їх хвилює зі сцени, перед тисячами глядачів у залі та мільйонною аудиторією перед телеекранами. І повага до жінок та їх прав цьогоріч - була наріжним каменем.