ТОП новина

Автор: Lucky
Столітній рекорд на Рекорд FM
Якщо душа співає, то вік не проблема, вкотре доводить популярна, ба ні, навіть легендарна британська співачка Віра Лінн.
Зокрема, нещодавно видатна виконавиця досягла одразу кількох рекордів. По-перше, декілька днів тому їй виповнилоя 100 років, а по-друге, у честь свого сторіччя вона випустила збірку кращих пісень "100".
Додамо, що вихід нової платівки вдався на славу, зайнявши 3 місце національного чарту Британії. Таким чином Віра Лінн побила власний рекорд, як найстарший виконавець, альбом якого зміг увійти до цього хід-параду (останнього разу її альбом входив у чарт ще 2014 року, коли співачці було 97 років).
Сама легенда так коментує свій рекорд: "Я була абсолютно вражена реакцією на мій 100-річний ювілей, і тепер глазур на торті - це новина про те, що мій новий альбом "100" займає 3-е місце в британському хіт-параді".
Як на мене, цей дебют ще раз доводить, що музика не тільки може приносити душевний спокій, а й, ставши самим життям, продовжити його. А за прикладом Віри Лінн, ми бачимо, що творити можна в будь-якому віці.