ТОП новина

Автор: Katrin
Премія YUNA: найкращі в музиці
Не Євробаченням єдиним, як то кажуть. 26 лютого в Києві пройшла церемонія нагородження національною музичною премією YUNA. Кількість зірок шоу-бізнесу на квадратний метр просто зашкалювала, адже всім було цікаво дізнатися, кого визнано кращим.
Головний рекорд премії встановив гурт The Hardkiss, за кількістю отриманих нагород вони перевершили Джамалу, отримавши за всю історію премії цілих 8 статуеток (Джамала була володаркою семи).
Відзначили їх зокрема як "Найкращий рок-гурт", та нагородили за "Найкращу україномовну пісню" ("Журавлі").
025525_normal
А ось справжнім тріумфатором YUNA став Monatik, отримавши перемогу одразу в трьох номінаціях. Але завжди драйвовий, веселий та активний, цього разу співак вразив всіх дещо іншим амплуа. Він зачитав емоційне послання, в якому говорив про найголовніше в цьому світі - доброту, чесність, прощення та любов. Воно стало настільки проникливим, що примусило задуматися практично кожного присутнього в залі.
SSH_1217-690x600
Третій рік поспіль у номінації "Кращий поп-гурт" перемогли Время и Стекло. А от "Кращою піснею" було визнано "Тает лед" гурту Грибы. Незважаючи на те, що гурт припинив своє існування, пісню до цих пір продовжують наспівувати. Але ні самі учасники колективу, ані їх представник за нагородою не прийшли.
Гурт KAZKA був названий "Відкриттям року", це вийшов такий собі втішний приз після Нацвідбору Євробення. Ще один учасник нацвідбору, Сергій Бабкін, теж порадував глядачів своїм виступом, посеред якого запросив на сцену відомого португальського гітариста Френсіса Гойю, з яким продовжив співати. Щоправда, в цей час артистів стала підводити апаратура, але це не завадило довести розпочате до кінця.
TsEKvP5
Не обійшлося на нагородженні і без дружини співззасновника премії Моххамада Захура Камалії. Вона дивувала присутніх не тільки новою україномовною піснею, а й незвичним шоу, в фіналі якого здійнялася в повітря.
Закривали церемонію Брати Гадюкіни, отримавши відзнаку "За особливі досягнення в музиці" і зігравши попурі своїх найпопулярніших хітів.