ТОП новина

Автор: Katrin
Постноворічний синдром або як прийти в себе після свят
Смаколики, відпочинок, приємна компанія і зустрічі, бурхливі гуляння. А після них ви прокидаєтесь, і з сумом розумієте - час повертатися до роботи. Так, попереду ще є кілька приводів для приємних посиденьок, але свята, як не крути, втомлюють. Тому сьогодні пропонуємо кілька дієвих порад, які допоможуть зібрати себе до купи після новорічного періоду.
Апатія, сонливість, постійні думки про те, як було добре відпочивати, і про те, як тепер змусити себе влитися в робочу колію. А окрім цього шлунок, який би з радістю надавав би вам стусанів за салати з майонезом та гори м'яса, якби мав руки. Але в той же час всередині все ще жевріє непереборне бажання продовжити свята.
221028-7c7c638ef981276293e3733a3f885395_Generic
Впізнали себе? Вітаємо, у вас постноворічний синдром. Справитися з ним можна і треба. Та ми не будемо говорити про дієти, розвантажувальні дні чи контрастний душ. Поговоримо про дещо більш приємне, але не менш важливе.
5296922f7c01b259c1bddf99df9ba3f66778f1ea77bc87b25f07109316cc1051
Дозвольте собі ще трохи полінуватися
Все ж всі свята ще не закінчилися, тому дайте можливість собі хоч трошки подовжити такий бажаний відпочинок. Але це ніяк не стосується роботи. Тут доведеться працювати в повну силу. А от все що стосується ваших особистих справ може бути переглянуте. Не будуйте надто насичених планів на постноворічний період. Дозвольте собі після роботи просто полежати на дивані, переглянути ще якісь улюблені фільми, неспішно прогулятися, поспілкуватися з колегами/рідними/друзями за чашкою улюбленого напою в кафе, поділившись найприємнішими спогадами.
Така поступова адаптація створить нехай і ілюзію, але таку приємну продовження свят.
70668236_1297685219_tumblr_lggq85uJXA1qh01f0o1_500
Побалуйте себе
Погодьтеся, не кожного дня ми накриваємо такі шикарні столи, як на Новий рік. Не кожного дня ми даємо можливість собі насолодитися такою кількістю приємностей. І за цей, хоч і короткий період ми дуже звикаємо до того, що навколо нас панує атмосфера чудес та казки, а в холодильнику завжди знайдеться щось смачненьке.
Тож, не варто "драконити" свою нервову систему і кидатися починати дієту, як тільки в холодильнику закінчиться холодець та олів'є. Дозвольте побалувати себе ще якимись смаколиками, купити якісь приємні дрібниці, не закидайте до наступного року звичку гуляти зимовим містом з коханими та сім'єю, знаходьте час на улюблені книги.
Навіть якщо більшу частину часу вам доводиться проводити в офісі, купіть собі смачний чай, принесіть супер-зручне взуття і знаходьте хоч пару хвилин для релаксу.
n3iz4kib6hi
Будьте добрішими
Неправда, що новорічне диво перестає діяти після того, як на календарі з'явилось друге, третє і т.д число. Це диво - всередині кожного з нас. І якщо Новий рік допомагає нам у нього хоч трошки повірити, то ми самі в силах продовжити його дію.
Ваші рідні вже отримали всі новорічні подарунки? А уявіть, як вони здивуються, коли ви подаруєте ще якусь милу дрібницю, тим самим подовживши задоволення від свят.
Погодьтеся комусь допомогти, зробіть з дітьми годівничку для пташок, влаштуйте міні виставу для сусідських дітей або порадуйте сусідів власноруч спеченим печивом. Добро робити так просто.