ТОП новина

Автор: Katrin
Передсвяткові презентації: шкарпетки від Ріанни, шорти та футболки від Бейонсе, піжама від Sleeper
День всіх закоханих вже зовсім близько. Тож різні бренди одягу, прикрас та інших приємностей поспішили представити своїм шанувальникам спеціальні святкові колекції. Чого більше в цьому пориві - порадувати клієнтів чи заробити грошей, знають тільки самі виробники. А ми віришили зробити невелику підбірку того, що пропонують нам в якості подарунку.
Почнемо з зірок. Ріанна, співпрацюючи з брендом Stance вирішила порадувати своїх фанів шкарпетками. І неабиякими, а святковими, прикрашеними камінням та перлами.
Screen-Shot-2018-02-07-at-1.18.17-PM-670x429
Ціна такої краси достатньо немаленька - 125 доларів за пару. Як бачимо ми, аби сяяти у всій красі, демонструючи супер-шкарпетки, покупцям доведеться бути на свято лише в них одних. Аби ніщо не відволікало увагу.
bey-670x302
Тепер давайте згадаємо про традиційну деталь Дня Святого Валентина - власне валентинки. Не оминула своєю увагою їх і Бейонсе. Та на картонних варіантах співачка вирішила не затримуватися, тому перетворила у "валентинки" чохли для телефонів, толстовки, футболки та шорти з написом "Bey Mine", "All Night" та "Fulfill My Fanasies". Ціни на такі подарунки коливаються в межах 30-60 доларів. Якщо одягнути такі шорти та футболку зі шкарпетками від Ріанни, має вийти досить святковий образ.
Blur-on-Red-Set-with-Pants-on-model
А ті, хто бажають провести День Закоханих в ліжку зі своєю другою половинкою, зі смаколиками та за переглядом цікавого фільму, український бренд Sleeper пропонує подарувати один одному стильні піжами I Love U So. Всі вони шиються вручну, і за кожною річчю стоїть один працівник, на якого покладене це важливе завдання.
В якості подарунку клієнти можуть обрати безкоштовний напис-вишивку. Та треба підготуватися до того, що заплатити за комфорт та уважне ставлення майстра до роботи доведеться немало - 5500 грн.