ТОП новина

Автор: Katrin
M1 Music Awards: хто став кращим цього року
Вже втретє в історії українського шоу-бізнесу найкращі виконавці, гурти та всі ті, хто причетні до музичної індустрії, із задоволенням прогулюються червоною доріжкою, аби потрапити до зали, де вручають премію M1 Music Awards. Цього року українські селебріті змагалися між собою в 13 номінаціях. Пропонуємо дізнатися імена кращих.
Перша нагорода дісталася дуету Потапа і Насті Каменських "За вклад в розвиток шоу-бізнесу". Незважаючи на те, що виконавці нещодавно оголосили про творчу перерву, гурт протягом11 років радував слухачів своїми хітами. Спробі початку сольних проектів передував грандіозний всеукраїнський тур "Золоті кіти".
Статуетку в номінації "Прорив року" отримала Тетяна Решетняк, більше відома українським прихильникам як TAYANNA. Аби отримати визнання глядачів каналу М1 співачка працювала майже 10 років.
"Золотий грамофон" потрапив до рук Олі Полякової. Ця нагорода чекала виконавця, за якого віддали найбільше голосів слухачі Русского Радіо Україна. Композиція Полякової "Номер один" сподобалася слухачам більше за інші.
Напевно, нікого не здивувала новина про те, що нагороду за "Найкращий танювальний трек року" отримав Monatik. Кожна його пісня - беззаперечний хіт для танцмайданчиків.
"Гуртом року" визнано Время и Стекло. Але телеглядачі встигли нагородити Надю Дорофєєву та Позитива ще однією статуеткою - "За найкращий виступ на церемонії".
Двічі була відзначена і Тіна Кароль. Її назвали "Співачкою року", а кліп "Перечекати" став найкращим серед інших у 2017 році.