ТОП новина

Автор: Katrin
Євробачення 2018: перші новини
Після новорічних свят Україна традиційно поринає у музичний світ, аби слідкувати за прямими ефірами національного відбору міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, які з'являться на телеекранах з 10 лютого. Тож, давайте дізнаємося перші новини.
Ведучі. Своєю харизмою та красивим тембром голосу Сергій Притула так зачарував організаторів минулого року, що в цей раз було вирішено не змінювати ведучого відбору. Незмінними залишаться і два судді - Джамала, яка посідає це місце вдруге та Андрій Данилко, якому вже втретє випадає почесна місія. А от ім'я третього судді стане відомо вже незабаром.
914101_2060828
19 січня відбудеться жеребкування, яке визначить порядок виступу українських конкурсантів, серед яких є такі відомі імена, як Сергій Бабкін, Kozak System, Yurсash, TAYANNA та Melovin.
А от що стосується відборів у інших країнах, то серед норвеpьких конкурсантів знову можна буде побачити Олександра Рибака - переможця Євробачення 2009, який вже навіть презентував пісню, написану спеціально для конкурсу - That’s How You Write Song.
Несподіванкою цього року стала і відмова Alekseev брати участь у національному відборі та вибір на користь участі від Білорусі.
Отже, як завжди, ще не почавшись, пісенний конкурс вже починає інтригувати та дивувати, сподіваємося, що надалі ці інтриги та несподіванки будуть тільки приємними.