ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Гість на Рекорд FM
А на Рекорд FM завітав Тарас Гаврик! Тарас - теле- та радіоведучий, музикант та просто гарний львівський парубок.
Він приїхав на радіо у зливу та холод, проте це зовсім не зіпсувало його настрою. І, як правильно підмітили наші ведучі, у ефірній 105.2 з'явилось справжнє "сонечко" з камерою у руці.
Перед ефіром Гаврик встиг порозглядати плакати зірок з автографами та перевірити Германа й Катю на знання пісень Степана Гіги. До речі, друзі, якщо ви чули це ім'я під час інтерв'ю більше десятка разів, але не зрозуміли хто це, то ось вам коротка інформація.
Інформаційна довідка: Степан Петрович Гіга — український естрадний співак (тенор), композитор, народний артист України та член Національної ліги композиторів України. Народився на Закарпатті, а найбільш популярний був у 90-х роках.
Тепер повернемось до нашого гостя. Бесіда з Тарасом складась доволі просто та цікаво. Гаврик розповів про представлення Львову на "Битві міст", про свою музичну кар'єру, про плани на майбутнє та, звісно ж, про Степана Гігу) Також не оминули серйозних тем. Зокрема, Тарас, як людина, яка працює на радіо, висловив свою думку щодо квот для українських пісень. Було ще багато цікавого, тому ми записали ефір для тих, хто пропустив, або для тих, хто хоче послухати ще раз.
Розповідаючи про творчість Тараса Гаврика, варто зупинитися на пісні "Львів. Я люблю ТБ". Не мало, не багато, а композиція вважається неофіційним гімном Львову. У відеокліпі на цю пісню знялось близько п'ятдесяти відомих львів'ян. Серед них Вова зі Львова, Володимир Бебешко,Андрій Великий, Любко Дереш.
До речі, у планах Тараса запис нових пісень та розвиток себе як музиканта.
Щодо нової композиції Гаврика "#Панамарьов", то написана вона була відносно давно. За словами хлопця, друзі змусили струсити з неї пил та не помились. Олександр Пономарьов, до речі, за таку інтерпретацію на Тараса зовсім не ображається)
А ще Тарас пообіцяв рівно за рік завітати до бердичівлян зі своїм концертом. І, звісно ж, ще раз відвідати Рекорд FM! Тому чекаємо нових зустрічей і нових цікавих розмов.