ТОП новина

Автор: Katrin
Фінал Нацвібору Євробачення 2018: хто їде в Ліссабон?
Шестеро артистів змагалися за право представляти нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі. Та залишитися мав тільки один. І ось, нарешті, ми знаємо його ім'я. До Ліссабону цього року з піснею Under The Ladder відправляється Melovin.
Жюрі відзначило артистизм та талант молодого виконавця 5 балами, а от глядачі були зачаровані та вражені настільки, що не пожалкували найвищої оцінки в 6 балів.
929892
Melovin - він же Костянтин Бочаров, почав займатися музикою ще в дитинстві. Але запалу хлопця надовго не вистачало, і, відправившись навчатися в музичну школу, хлопець швидко її покинув.
У 2015-ому він спробував свої сили на Х-Факторі, і став переможцем. Саме це стало початком його артистичної кар'єри. Melovin плідно працював, і минулого року відчув готовність проявити себе на Нацвіборі, зайнявши третє місце.
Melovin-Eurovision
Цього разу хлопець, готуючись увесь рік, вдруге спробував отримати прихильність суддів та глядачів, і це йому вдалося. Співак і справді "виріс" професійно, і це помітили як жюрі, так і шанувальники.
Що ж, залишається чекати Євробачення 2018, і тримати кулаки за Melovin.