СТИЛЬ ЖИТТЯ
Після довгого часу відсутності нас онлайн ми раді повернутись і разом з вами слухати хіти на хвилі 105.2 Рекорд ФМ Бердичів!

Хочете рекламу на радіо Рекорд FM105,2, телефонуйте: 067 455-41-49, 097 261-92-10, 067 582-30-48.

E-mail: efir.zt.ua@gmail.com

Успіх Дмитра Монатіка дійсно вартий уваги. Артист, який неодноразово чув “ні”, але вперто йшов до своєї мрії. І вона збулася.

“Вечно танцующий человек” – це розповідь про життя мультиартиста, від дитинства, проведеного у Луцьку до концерту на Олімпійському, що просто вибухнув на небосхилі українського шоу-бізнесу.

Всього 850 долларів, і це фешн-взуття ваше. І нехай хтось тільки спробує сказати, що крокси – то тільки на горОд ходити.

Цей модний шедевр представив всесвітньо відомий бренд Balenciaga на показах весняно-літньої колекції, надихнувшись популярністю та зручеістю взуття Crocs.

Креативний директор бренду впевнений, що вже за півроку у такого взуття з’явиться купа шанувальників.

Напевно, кожен хоч раз чув це риторичне запитання. Хтось сперечався, хтось погоджувався, що відповідь на нього – замкнуте коло. Але науковці не полишали спроб пояснити, що ж таки було першим. І, нарешті!

Зоолог Луїс Віллазон пояснив: спочатку було яйце. Як так? А дуже просто.

Справа в тому, що курей, яких ми знаємо, не існувало до певного часу. Два птахи, які були подібні до курей – червона банківська курка з Південно-Східної Азії та один з видів курей Gallus sonneratii, спарилися і відклали яйце. Внаслідок генних поєднань і мутацій різних видів вийшло курча, таке, яким ми його знамо, і яке з’явилося з яйця.

Не так давно прихильники гурту НеАнгели дізналися, що дует перестає існувати. А всього через два тижні після цього одна з його учасниць – Слава Камінська, представила публіці своє дебютне сольне відео.

Цей трек – маніфест сильної, незалежної, впевненої в собі жінки, яка може все.

З того часу, як принц Гаррі та його дружина Меган Маркл відмовилися від допомоги королівської родини, і вирішили жити звичайним (ну, майже) життям, навколо них постійно виникають суперечки і розмови. Цього разу про те, куди влаштувався на роботу Гаррі.

Щоб забезпечувати свою родину принц Гаррі влаштувався на роботу в американську компанію BetterUp, яка спеціалізується на наданні освітніх послуг в сфері кар’єрного росту. Там принц буде читати лекції про ментальне здоров’я та стане учасником розробок нових продуктів компанії.