ТОП новина

Автор: alena
Зимові прем'єри кліпів
Перший день зими подарував довгоочікувані прем'єри кліпів популярних українських виконавців.
СПІВАЧКА ХРИСТИНА СОЛОВІЙ ПРЕДСТАВИЛА КЛІП НА ПІСНЮ "ХТО,ЯК НЕ ТИ?"
Режисером відео став Андрій Бояр. Основні зйомки відбувалися у Львові. У кліпі можна побачити як світ обертається задом наперед навколо співачки, а вона блукає містом. А ще Соловій разом з хлопцем спалює міст, побудований з 25 тисяч сірників.
У відео співачка демонструє два різні образи - звабливу і стриману сукні.
ІРИНА БІЛИК ВИПУСТИЛА КЛІП НА ПІСНЮ "ВОЛШЕБНИКИ"
Нову композицію Ірині Білик написала автор з Черкас під псевдонімом Лампочка. Режисером відео став 23-річний український кліпмейкер Юрій Движона. Образ поп-діви створювала відомий український стиліст, діджей і модель Олімпія Вайтмусташ. А знаменитий український танцівник і хореограф Віталій Загоруйко став головним героєм відеороботи. 16-годинні знімання кліпу відбувалися в Києві. У відео було задіяно декілька локацій, однією з яких став павільйон під назвою "Оранжерея".
"Коли почула пісню "Волшебники", написану спеціально для мене, я не змогла її не заспівати. Вона передає всю палітру почуттів та емоцій, які ми переживаємо з чоловіком" – коментує Ірина.
MONATIK ПРЕДСТАВИВ ЕМОЦІЙНИЙ КЛІП З УЧАСНИЦЕЮ "ГОЛОСУ.ДІТИ-3" НА ТРЕК "ВЕЧНОСТЬ"
У відео знялася учасниця "Голосу.Діти-3" Валерія Лисенко. Про ідею кліпу MONATIK розповів "Ось і прийшов день такого довгоочікуваного для мене релізу! "Вечность"... З одного боку, настільки банальна історія, але настільки небанально піднесена. Вона про те, як людина з галасливої порожнечі, неабияк від неї втомлена, впевнено вирушає в шлях, щоб знайти своє продовження, свою вічність... Вона зустрічає тимчасових, різних людей, які блукають навколо затишку. Вона продовжує вірити в майбутнє, яке поцілувало сонце, насичене вітаміном D, адже чітко його бачить і впевнено продовжує рухатися до мети", - прокоментував артист.
Режисером нового відео стала Таня Муіньо.
Чи довподоби вам такі музичні подарунки?