ЦІКАВЕ

Автор: alena
Зламані: неймовірна історія Бранджеліни
Історія розлучення голлівудського подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта стала для письменника і пібліциста Яна Гальперіна справжнім подарунком.
Вже давно письменник створював твір про життя відомих зірок. Ще 2009 року у своєму скандальному бестселері "Бранджеліна" Ян передбачив розрив зіркової пари.
Тепер же Гальперін як сценарист виступає у документальному фільмі про історію Бреда і Анджеліни, який викриває подружжя. Стрічка отримає назву "Зламані: неймовірна історія Бранджеліни".
"Це підсумковий фільм про Бреда і Анджеліну, і в ньому відкриється багато секретів. Ян простежив за кожною дрібницею в цій історії і тепер готовий розповісти всьому світу про реальні причини їхнього розлучення. Його команді також вдалося дістати деякі ексклюзивні кадри з інтерв'ю акторів, які ще ніхто ніколи не бачив", - розповіли джерела, наближені до проекту.
До слова, Гальперін впевнений, що Джолі і Пітт розлучилися за рік до офіційної заяви про своє розлучення.
Стрічка транслюватиметься по ТБ після того, як права на неї придбає корпорація Content Media Corporation.
Кінострічка "Містер і Місіс Сміт" подарувала цій парочці відносини та законний шлюб. Цікаво, наскільки інтригуючою буде наступна, так би мовити, їхня спільна робота.