ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Зірки, що не люблять публічності
Зірки прагнуть слави. Але, виявляється, публічності на екрані та сцені їм буває досить. Тому в реальному житті воліють менше з'являтися там, де їх чекають допитливі погляди фотографів та прихильників.
keanu23012015-fix
Кіану Рівз
Більше за все актора цікавить акторство та благодійність. Він не надто любить спілкуватися з журналістами та може легко відмовитися від запрошення пройтися червоною доріжкою урочистого заходу.
Дехто говорить, що така поведінка обумовлена особливостями характеру Рівза, а хтось впевнений, що замкненим він став після того, як з життя пішов його близький друг, а після і наречена.
LOS ANGELES, CA - JANUARY 25: Actress Julia Roberts attends the 21st Annual Screen Actors Guild Awards at The Shrine Auditorium on January 25, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)
Джулія Робертс
В перерві між зйомками акторка живе у своїй квартирі на Манхеттені. Але коли видаються вихідні, обов'язково тікає на ранчо, яке знаходиться на острові Таос, що у штаті Нью-Мексико. Особливість цього мімця в тому, що воно кардинально протилежне Голлівуду, і там акторка справді може відпочити у тиші та спокої.
31_1528009432.png.600x450_q85 Бенедикт Камбербетч
Інколи улюбленого всіма Шерлока Холмса так дратує увага папарацці, що він періодично блокує свої аккаунти у всіх соцмережах. Замість часу проведеного онлайн, Камбербетч веде щоденники, які збирається передати своїм онукам. Замість того, аби ходити на зіркові тусівки, актор вмощується біля каміна та насолоджується читанням книжок.