ЦІКАВЕ

Автор: alena
Здатись ти завжди встигнеш! (Тіна Кароль та Валерія Кікош)
11-річна Валерія Кікош із міста Озерне під Житомиром має онкологічне захворювання - нейросаркому. Остання хіміотерапія далася Валерії дуже важко. Мама перепробувала все, щоби повернути їй жагу до життя. І останнім криком про допомогу став її пост у Facebook про маленьку таємну мрію її донечки - заспівати разом із Тіною Кароль.
Повернути цікавість до життя дівчинки не вдавалося нічим. Та якось мама помітила, що Лера в телефоні розглядає фото співачки Тіни Кароль, слухає її пісні. І запитала, чи хоче, аби до неї приїхала Тіна Кароль. Дитина розплакалася.
3
Про мрію Лери заспівати разом із Тіною Кароль волонтери написали у Facebook. Прохання дівчинки сколихнуло соціальні мережі. Сотні перепостів, дзвінків і повідомлень. Прохання дівчинки надійшло і в проект "Здійсни мрію". І ця фантастична зустріч стала можливою. Тіна Кароль приїхала до дівчинки просто додому та виконала її заповітну мрію – заспівали разом. А ще співачка подарувала їй браслетик із сердечком, на якому написано слова з її пісні "Здаться ты всегда успеешь".
1
Саме для діток, які щодня борються за свої життя, "1+1 Медіа" і ТСН спільно зі всеукраїнським благодійним фондом "Крона" започаткували проект "Здійсни мрію", куратором якого є телеведуча Лідія Таран. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день - це диво.
Побільше б таких проектів!