ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Завжди молоді душею – гурт «Тартак» презентував кліп «Стара школа»
Для тих, хто думає, що Сашко Положинський, який завжди відрізнявся особливою активністю у кліпах та під час усіх виступів, в свої 45 вже став спокійнішим і «скаче» менше, пропонуємо переглянути презентований нещодавно кліп на пісню «Стара школа». Драйву цього чоловіка можуть позаздрити навіть 20-ти річні.
В кліпі, який знімав відомий режисер Віктор Придувалов, якого Сашко теж зараховує до «старої школи», фронтмен Тартаку зібрав ще й інших знакових особистостей, які із задоволенням демонстрували свої вміння – кататися на скейті, мотоциклі, танцювати. Спільними зусиллями вдалося зробити легкий, навіть молодіжний кліп, якраз «під стать» пісні, в якій маніфестом проголошується: «Досвід у паспорті, молодість – в серці».
18278928_10209732962975926_8757493327439977859_o
День прем’єри був обраний невипадкового, адже саме 28 травня у Положинського був день народження, і кліп став подарунком, і одночасно нагадуванням йому і всім, що вік – то не вирок. І якщо в душі ще є бажання, а в руках – сила, то можна легко звернути чергові гори.
До речі, ця пісня увійде до нового альбому гурту, реліз якого запланований на осінь 2017 року.
Тому з нетерпінням чекатимемо нових здобутків та презентацій яскравих хітів, адже, як співає сам Сашко: «Не поспішайте списати його, він, як то кажуть, ще ого-го», і те, що попереду у Тартака ще багато нових ідей та можливостей для їх реалізації – це навіть не обговорюється.
Ну а тепер гайда дивитися нову роботу!