ЦІКАВЕ

Автор: alena
Завітай на фестиваль АТОМ! Не пожалкуєш!
З 20 по 22 квітня 2017 року в Житомирі вдруге пройде фестиваль експериментальної музики та сучасного мистецтва АТОМ. Вже за доброю традицією фестиваль відбудеться в Музеї Космонавтики.
Організатори проекту хочуть ознайомити відвідувачів з широким спектром сучасного арту - від живопису, скульптури і архітектури до новітніх експериментів з музикою і відео.
Чому фестиваль має назву АТОМ.
Саме завдяки музейним експонатам відвідувачам легше зануритись в атмосферу фестивалю.
«Про проведення цього фестивалю ми з моїм другом, який також є організатором цього фестивалю, мріяли більше десяти років. І ми, нарешті, прийняли рішення, що потрібно нашу мрію здійснювати. Музей космонавтики унікальний сам по собі, тому що жодне місто в Україні точно, не має такого унікального музею з такими експонатами. А ви знаєте, що у людей електронна музика завжди асоціювалася з космосом, тому ідея проведення фестивалю саме в цьому місці - не випадкова», - розповідає організатор фестивалю АТОМ Олег Богатько.
«Якщо ви звернете увагу, то абревіатура фестивалю, включає в себе не тільки музику, але і все, що стосується сучасного мистецтва. Це «арт», тобто образотворчий майданчик. В Житомирі на сьогоднішній день не існує жодного майданчика, де б люди мистецтва, які малюють картини, роблять скульптури або інсталяції саме в напрямку сучасного мистецтва, могли б це розмістити. Немає такого майданчика поки. «Технології, освіта і музика» - сама електронна музика неможлива без технологій. Чим далі розвиваються технології, тим більш просунутою і експериментальної стає музика. Тобто розширюються можливості музикантів творити і створювати цю музику », - говорить Олег Богатько. (Квітень 2016)
image
Цьогоріч, свої творчі пошуки представлять кияни «GEUXX», «Gil'otina» та «Бичкрафт», житомиряни «Edgy Point» та «Karr», а ще гурт з Одеси «Polje / Поле».
Початок о 19:00. Внесок: 70 грн.
Завтра, 22 квітня, заключний фестивальний день почнеться безкоштовною лекціями. Костянтин Рудешко о 13.00 розповість про оптичне мистецтво, тобто «оп-арт», а Вахтанґ Кебуладзе о 15.00 – про антисексуальну контрреволюцію.
Вже з 19.00 можна побачити й почути електронну музику у супроводі медіа-арту від столичної команди Blck Box. Гратимуть KOMITET (Київ), K S Z T A L T (Дніпро), RAYZ (by Andrey Kiritchenko) (Київ), Sport and Music (Київ), Diser Tape (Київ), Visuals by Blck Box (Київ). Усе це задоволення коштуватиме 100 грн. Квитки можна в касі Музею Космонавтики за адресою: м.Житомир вул. Дмитрівська 5.
Якщо Вам подобається щось нове та креативне - то варто завітати на фестиваль АТОМ. (Ви ще можете встигнути).