ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Заспокійливий тон у новому відеокліпі гурту Друга Ріка
Один із найпопулярніших українських рок-гуртів "Друга Ріка", випустив новий відеокліп на пісню "Ангел".
Про історію самого гурту говорити не варто, її і так всі знають. Проте, як корінний житомирянин, нагадаю, що сам гурт був створений ще в далекому 1996 року у Житомирі. За 20 років існування він набув статусу одного з найуспішніших колективів української сцени.
Варто зазначити, що текст до цієї пісні Валерій Харчишин написав ще близько року тому і навіть думав оприлюднити його як перший сингл майбутньої платівки.
Крім того, ще у попередніх статтях, ми відзначали, що сам трек, через свою схожість із раннім репертуаром гурту, має другу назву "Retro".
У підтримку цього фронтмен гурту Валерій Харчишин зазначав: "Ангел" — чи не єдина пісня в альбомі, яка за звучанням нагадує класичну "DР". Відверто кажучи, це — своєрідна ностальгія за тими дев'яностими. А це почуття тісно пов'язане з відчуттям "я вдома".
Щодо самого відеокліпу, то варто заначити, що режисером роботи став Geo Leros. Головними героями кліпу стали Макс Тархов та Олена Гайваненко.
Зокрема, коментуючи новий кліп, лідер гурту зазначив наступне: "Чи бувало у вас таке, коли думаєш про людину, а вона ні з того ні з сього дзвонить вам або пише повідомлення? Саме такий зв’язок на відстані ми хотіли змалювати у кліпі. Адже він насправді існує! Навіть коли ви не бачитеся, сила думок космічна! Ваш навколишній світ, ваші захоплення і навіть образ коханої людини спочатку формуються в уяві, силою власної думки. Ви можете обирати тільки з того, що придумали самі. Так само і з янголами – ви його не бачите, але він є, і він завжди поруч з вами. І щасливий той, хто зустрів його ще на землі" Додамо, що зараз хлопці збираються з силами до наступного фестивального сезону, але все ще мають план порадувати своїх прихильників новим альбомом із назвою "Монстр".
Вже раніше, як тільки вийшла пісня, я писав, що вона навіює меланхолійно-заспокійливий настрій та заворожує соло-гітарою. Щодо самого кліпу, то тут дуже сподобалася ідея, яка змушує із самого початку чекати кульмінації подій. Вдалим виявся підбір акторського складу, який зумів відчути та передати всю атмосферність композиції кліпу.
А тому до вашої уваги якісна робота режисера, сценариста, акторів і, звичайно, музикантів, яким хотілося б побажати й надалі творити та радувати нас своєю творчістю.