ЦІКАВЕ

Автор: alena
ЗАПИТАЙСЯ від Zapaska
Zapaska представили нову відеороботу під назвою "Запитайся". Ідея відео належить ілюстратору та аніматору Олегові Щербі.
"Щодо змісту цікаво виходить: пісня на слова Миколи Бажана (там використаний фрагмент його вірша "На луг лягло благословіння снігу"), наш Паша додав приспів "Запитайся, звідки у нього мужність – дізнайся, як позбутися всіх страхів" – ці рядки змінили русло оригінального вірша, почалася історія про мужнього героя. А Олег розвинув тему, закладену в метафорі "кристалик зведений блаженними руками", перевівши все у філософську площину людини і її сутності. Нам дуже подобаються такі ігри зі змістом", – поділилась учасниця Zapaska Яна Шпачинська.
Олег Щерба пояснює свій задум так: "Це абстрактне уявлення людини, яка умовно "вирощує" в собі крихкий кришталик і проносить його протягом усього життя. Вона цінує його, але неминуче і мовчазно з ним розлучається".
Відео "Запитайся" уже відібрали до програми американських фестивалів кіно й анімації LA San Rafael Film Festival та Open World Animation Festival.