ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Запальна композиція від Фліт
Нещодавно відомий український панр-рок гурт записав нову пісню за назвою "Коли мене знайдуть". Цікаво, що учасники називають свій музичний напрям "інтелігент-панк-роком".
Варто зазначити, що хоч пісня тільки-но вийшла, вона вже встигла знайти своїх прихильників.
Я - палкий шанувальний цього колективу, тому, особисто мені, завжди була цікава його історія. Виявляється, гурт існує вже з 2001 року. Саме тоді п'ятеро молодих хлопців, захоплені спільною метою, почали грати разом. Це були: Новіков Володимир — вокал, Бєляков Віталій — бек-вокал, Марків Андрій — гітара, Копієвський Михайло — бас-гітара, Чорний Юра — ударні.
Але чому ж така назва? Зараз я вам поясню. Взагалі слово "фліт" взято з англійського словника, де має декілька значень: "перелітати", "пурхати", "братися то за одне, то за інше", і символізує "викореніння з теперішньої шоу-бізнесової естради неякісну музику, беземоційну, яка взагалі не несе в собі нічого". Трішки амбіційно, ви так не вважаєте? Проте, як показує досвід, їм це вдається і до сьогодні.
У грудні 2003 група випустила свій дебютний альбом "Світ такий...", який тиражувала компанія "Grolis Records".
Пісня «Їжачок» з цього альбому стала однією з найвідоміших композицій гурту. Після успіху пісні група внесла в свою емблему профіль їжачка.
На жаль, у самому колективі було багато палких розбіжностей у творчій діяльності, тому учасники колективу постійно змінювалися, хоча, варто зазначити, ще це не заважало колективу творити якісну рок-музику.
Проте, незважаючи на всі негаразди, які так часто траплялися на шляху цього популярного колективу, вони продовжують творити, справді, емоційну, драйвову, запальну музику, яка легко западає у серця шанувальників рок-музики. Саме такою, як на мене, і є їхня новинка "Коли мене знайдуть". Вмикайте та насолоджуйтеся!