ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Заїкання - не табу для зірковості або знаменитості, які перемогли себе
Суспільство ставиться до людей, що заїкаються, зазвичай, зі співчуттям. Їм справді нелегко, адже часто вони обирають мовчання, бо бояться, що здадуться співрозмовнику неповноцінними. Їх дуже засмучує той факт, що інформація, яку вони намагаються донести, обривається на пів шляху. Та все це лише поверхня айсбергу.
Насправді всі люди, що мають подібні проблеми з мовленням палко бажають перемогти проблему, аби на повну використовувати свій мовленнєвий потенціал. 22 жовтня у світі відзначають День людей, що заїкаються, аби привернути увагу до подібної проблеми. Тож сьогодні ми вирішили розповісти про зірок, що мали подібні проблеми, але змогли їх побороти.
bryse19032015-2
Брюс Уілліс
Неймовірно, але улюбленець мільйонів жінок у всьому світі в дитинстві мав проблеми з мовленням. Аби закінчити найпростіше речення Уіллісу необхідно було хвилини три. Звичайно, над хлопцем стали сміятися. Та Брюс не просто не ображався, він перетворився на справжнього задаваку, і сам став висміювати тих, хто його ображав, не забуваючи періодично шуткувати і над собою.
Та зрозумівши, що проблему можна вирішити, майбутня кінозірка став активно брати участь у різноманітних спектаклях та виступах, і дуже скоро від заїкання не залишилось і сліду.
kinopoisk.ru
Семюель Л.Джексон
Зірка "Зіркових воєн" та "Кримінального чтива" в дитинстві часто терпів насмішки одноліток. Рідні неодноразово водили хлопчика до психолога, аби той став впевненішим в собі. Навіть зараз, у поважному віці, у актора інколи виникають проблеми з вираженням своїх думок. Але в таких випадках чоловік не губиться, і намагається просто перефразувати свою думку.
churchill_50
Уінстон Черчіль
Мало хто міг уявити, що один з найвідоміших прем'єр-міністрів Великобританії, який був талановитим оратором, тривалий час боровся з заїканням. Переживаючи, що дефект може стати на заваді його кар'єрі, Уінстон тренувався, заздалегідь вивчав текст виступу, повторював його, переставляв місцями речення, а перед самим виступом навіть наспівував.
У боротьбі за повноцінне мовлення Черчілю також допомагали скоромовки.
13791b
Елвіс Преслі
Кар'єра короля рок-н-ролу могла так ніколи не початися, якби мати співака не привела закомплексованого 5-річного хлопчика, що заїкається, на ярмарку, де Елвіс мав виконати пісню. Таким чином вона намагалася допомогти сину побороти невпевненість в собі. І це успішно вийшло.
614221
Ніколь Кідман
Впевнена в собі  і неймовірно приваблива Кідман завжди вважала себе надто скромною. Ця якість супроводжувала її ще з того часу, коли вона страждала від заїкання, і часто мовчала навіть в компанії друзів. Батьки завжди підтримували дівчину, і радили завжди детально обдумувати те, що хочеш сказати, і тільки потім говорити.
1 (1)
Мерлін Монро
Секс-символ свого часу теж страждала від заїкання, навіть тоді, коли вже почала зніматися в кіно. Вона займалася з логопедом, який радив білявці ширше відкривати рот і вимовляти слова з хрипотою, аби мати можливість управляти процесом мовлення.
На якийсь час це справді допомогло, але з часом заїкання стало повертатися. Акторка пов'язувала це з проблемами в особистому житті.
Заїкання - не привід ставати мушлею. Лише бажання, постійна робота над собою та підтримка близьких допоможе справитися з проблемою.