ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
З Днем народження тебе, Енріке!
На шанувальників популярного іспанського співака, автора пісень, актора та музичного продюсера Енріке Іглесіаса цього тижня чекає незабутня подія, адже сьогодні, 8 травня, виконавець святкує свій 42 День народження!
Нагадаємо, що співак починав свою кар'єру під псевдонімом "Енріко Мартінес" і працював на непримітний лейбл "FonoMusic". Проте, незважаючи на всі перешкоди й творчі невдачі, чоловік досягнув своєї мети й на даний момент є одним із найпопулярніших представників латиноамериканської музики. Його творчість цінують у кожному закутку нашої планети.
Варто зазначити, що за свою кар'єру Енріке випустив понад 40 синглів і 9 студійних альбомів, які 116 разів ставали платиновими, 227 золотими, а загальний обсяг продажів становить 65 млн екземплярів. А це, скажу я вам, надзвичайний успіх.
Восени 1995 року співак випустив свій перший сингл - "Si Tu Te Vas", а вже через місяць вийшов і дебютний альбом "Enrique Iglesias". Цікаво, що альбом одразу ж набув популярності в Іспанії, Португалії та Італії. Та всього за один тиждень розійшовся тиражем у 1 млн. екземплярів!
Наступного року виконавець випустив цей альбом португальською та італійською версіями. Після чого був номінований на премію "Греммі" як "Найкращий представник латиноамериканської музики". Це неабиzк вразило самого Енріке.
1997 року виходить наступна платівка виконавця "Vivir", а пісня "Enomorado Por Primera Vez" протягом 12 тижнів знаходилася на найвищих ступенях латиноамериканського чарту США.
Після виходу альбому, співак вирушає у турне 16 країнами. Всього у той час чоловік дав 78 концертів.
Цього ж року Енріко та його батька, який, як відомо, також був співаком, номінували на премію "American Music Awards" як "Кращий латиноамериканський співак". Таким чином, вони стали суперниками. Хуліо Іглесіаса дуже дратувала думка, що його син може отримати нагороду замість нього, і задля уникнення суперечки, Енріко відмовився від премії на користь свого тата.
Усі наступні роки для талановитого виконавця були плідними та принесли йому всесвітню славу.
Варто зазначити, що в 2010 році співак активно допомагав жителям Гаїті після землетрусу.
Із цього стає зрозуміло, що Енріко Іглесіас не лише талановитий співак, актор та продюсер, він ще й надзвичайно хороша людина, яка здатна у важку хвилину допомогти нужденним.
Рекорд FM побажає цій прекрасній людині міцного здоров'я, щасливої долі та творчих успіхів. І, звичайно ж, просто не можу не прикріпити мою улюблену пісню цього виконавця, тому насолоджуйтеся!