ТОП новина

Автор: Katrin
Виграй омріяний подарунок на Рекорд ФМ!
Новий рік - прекрасне свято! Незалежно від того, скільки людині років та наскільки серйозною вона є у своїх переконаннях та професійних досягненнях, кожен у душі вірить в диво. Хтось в зовсім маленьке, а чиясь мрія є величезною, і, на перший погляд, недосяжною.
Команда Рекорд ФМ обожнює новорічні свята, а ще більше обожнює ваші щирі емоції, за якими ми спостерігаємо, коли даруємо вам подарунки.
До 28 грудня у вас є час взяти участь у нашому щорічному проекті "Моя новорічна мрія", і виграти омріяну побутову техніку від нашого спонсора - складу-магазину Технолідер.
Умови надзвичайно прості. Якщо хочете взяти участь у розіграші, відправляйте смс на номер 4345 з текстом "Моя новорічна мрія від Технолідера - це..", а далі на вибір:
блендер, міксер,соковитискач,масляний обігрівач,тепловентилятор,електрочайник, вафельниця, вирівнювач для волосся. На початку повідомлення обов'язково пишіть 1052.
Ось і все! Далі просто вірте в свою удачу, і чекайте 28 грудня, аби дізнатися, хто став переможцем нашого проекту. Не прогавте свій шанс виграти те, про що ви мріяли!