ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Встигати все: 3 кращих додатки для планування
Таймменеджмент - штука важлива. Якщо ваші дні сповнені різноманітних подій та планів, якщо вам щоразу доводиться виконувати багато завдань, тоді без планування не обійтись. Інакше ризикуєте забути щось важливе.
Ми не з чуток знаємо, як важко втримати в голові всю потрібну інформацію, тому радимо вам 3 кращих додатки, які у цьому допоможуть.
calnew-02-728x410
Google календар
Дуже зручний, особливо якщо ви паралельно маєте Google-акаунт. Увімкнувши синхронізацію, у ваш календар будуть автоматично додаватися важливі дати, заплановані зустрічі і справи. А ще в календар можна вносити різні категорії цілей і задач (для зручності їх можна позначати різними кольорами) і ставити нагадування.
Один із найпростіших та найзручніших додатків.
Clear-2
Clear
Є справи важливі, а є супер-важливі. Важливі у додатку переносяться вверх, аби ви завжди їх бачили, а супер-важливі підсвічуються. Коли ви виконали щось із запланованого, задачу можна зняти. Чудовий і простий додаток, який допоможе не заплутатись у щоденних цілях.
1361013595_any.do
Any.Do
Цей додаток - приклад вдалого балансу між простим дизайном та хорошим функціоналом. Є можливість додавання задач за допомогою голосу, що дуже зручно, коли треба зробити це швидко.
Додаток синхронізується з календарем на телефоні, а якщо у ваших колег чи друзів теж встановлений Any.Do, то поставлені задачі можна розділити між кількома користувачами.