ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Всесвітній День біженців. Біда, яка приходить неочікуванно
Сьогоднішня дата, 20 червня, для мільйонів людей по усьому світу є днем нагадування про трагічні події, які змусили величезну кількість сімей полишити рідні домівки, і шукати притулку в інших містах і країнах. Біженці по неволі. Згідно статистики, на сьогоднішній день у світі їх нараховується більше 20 млн., і близько 25 млн. внутрішньо переміщених осіб.
Офіційно цю дату було відзначено у світі в 2000 році. Хоча проблемою біженців ООН переймалася ще з далекого 1969 року, активно допомагаючи африканським переселенцям.
Створюючи Управління Верховного Комісара ООН по справам біженців, розраховувалось, що такий орган проіснує всього три роки. За цей час планувалося провести масштабні кампанії по адаптації людей, що змушені були покинути власні домівки. Та, на жаль, ця інституція продовжує працювати. А це значить лиш одне – війни і стихійні лиха не закінчуються.
594680755e853
Найбільша кількість вимушених мігрантів нараховується з жителів Іраку, Сирії і Йемена. Але якщо оминути увагою Близький Схід, то одне з перших місць у цьому списку займає Україна.
На сьогодні більше 1,2 млн людей живуть далеко від свого дому. Деякі з них назавжди втратили власні оселі, які були вщент зруйновані мінами та снарядами, багато хто втратив у цій війні найдорожче – своїх рідних.
Міжнародна організація з міграції в своїй доповіді зазначила, що 2/3 цих людей потребують психологічної та фінансової допомоги. Згідно досліджень і розрахунків, середній дохід внутрішніх переселенців в Україні складає близько 1990 грн. Такої суми ледве вистачає на продукти, навіть не беручи до уваги необхідність оренди житла.
140708095437_original_pogenik-pogenikud-ukraina-ukraina-kriis-venemaa-68907501
Щороку День біженців присвячується визначеній темі, цього року це проблема дітей-мігрантів без батьків. Бажаючи зберегти найдорожче – життя своєї дитини, тисячі батьків у всьому світі погоджуються відправити своїх чад до іншого міста або країни. Такі діти потребують особливої уваги і піклування, адже отримують подвійну психологічну травму.
20 червня – день, коли увесь світ вшановує мужність і силу духу тих, хто з останніх сил, і за будь-яких обставин тримається за життя, і вірить у світле майбутнє. Давайте і ми не будемо забувати про них.