ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Власний хіт. Tayanna
Минулого року Tayanna була фавориткою серед фіналістів Нацвідбору міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Та Україну на ньому було довірено представляти гурту O'Torvald. Купа чуток, пліток і негативу була вилита на цю історію, але співачка продовжила плідно працювати. Цього року вона знову пробує свої сили, і вважається однією найсильніших конкурсанток.
Не дарма. Бо ж за версією українських глядачів дівчина стала "Проривом року". У 2017-му Tayanna намагалася підкорити всіх на відборі ліричою композицією, та на цей раз вирішила брати драйвом. Пісню "Леля", яку співачка написала сама, вона вважає композицією в стилі неоретро.
TAYANNA_M1_2-e1512987809463
Надихалася в творчому процесі дівчина поп-дівами 60-70-х років, мужніми та сильними. Такими, що мали в собі стрижень, який допомагав долати будь-які перешкоди.
Вийшло таке собі поєднання поп-музики з етномотивами, що віддалено нагадує знайомі ноти "Диких танців". Про це вже встигли написати недоброзичливці, а от шанувальники зірки впевнені, що українські мотиви можуть бути схожими в піснях різних виконавців, і нічого дивного в тому немає.
TAYANNA_--YI--------TP_3-e1517216554374
До речі, на Національному відборі Tayanna мала виступати з піснею "Квітка", саме за неї проголосували слухачі українських радіостанцій. Та в результаті виявилося, що пісня була оприлюднена давно, а це суперечить правилам конкурсу. Тож, Бадоєву і його підопічній довелося гарненько попрацювати, аби на світ з'явився власний хіт Тетяни Решетняк.
Пропонуємо послухати цю роботу та чекати виступу співачки в другому турі відбору, що відбудеться 17 лютого.