ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Відвертість на грані: «Неангели» презентували новий кліп (16+)
Останнім часом прихильниці гурту «Неангели» мали можливість чуттєво, і, як то кажуть, від душі проспівати історію нещасного кохання, що виклали дівчата у хіті «Сережа». Але на цей раз учасниці дуету вирішили разом з режисером Сергієм Ткаченко відзняти відео, яке здивувало і одночасно шокувало фанів.
Перед тим, як розпочати зйомки, Слава і Віка отримали дозвіл від власних чоловіків на реалізацію задуманого. І переглянувши відео, стає зрозуміло чому. Дві паралельні сюжетні лінії, в одній з яких Слава виступає в ролі покірної дружини чоловіка, який не проти «побавитися» у жорстокі інтимні ігри, а в іншій Віка в образі легковажної дівчини відривається у клубі - алкоголь і секс. Та завершення кожної з історій зовсім не райдужне – обидві героїні нещасні по-своєму.
27611_315
Самі дівчата говорять, що відеоробота «Точки» давалася нелегко, але це був своєрідний життєвий урок, який навчив приймати реальність такою, як вона є, незважаючи на нав’язані стереотипи. Дівчата мріяли про справжні «кіношні» ролі, і цю можливість використали сповна, врахувавши також побажання прихильників, які просили їх частіше з'являтися у кліпах.
Та після перегляду фани гурту розділились на два табори: одні задоволені дорослим «контентом», інші запевняють, що аудіоряд зовсім не в’яжеться з відео, і загалом робота виглядає занадто вульгарно.
Але чи вважати яскраву відвертість надмірною, кожен вирішує особисто. Тому пропонуємо переглянути нову роботу «Неангелів», і винести свій вердикт.