ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Відео на саундтрек. Друга ріка
Нещодавно гурт Друга ріка порадував своїх шанувальників новим відео на пісню, що стала саундтреком до картини "Легенда Карпат". В ній, до речі, головну роль Олекси Довбуша зіграв сам фронтмен гурту - Валерій Харчишин.
"Доки я не пішов" - емоційне відео, що було відзняте в Буковинських Карпатах, саме там, де відбувалися і зйомки фільму. Картинка з учасниками гурту, що грають на засніжених пагорбах вдало поєднується з кадрами картини, і глядач періодично поринає з сьогодення в минуле.
ee3874394328b653d10f72418d837f2be58f3285
На перший погляд дуже холодний кліп рятує неймовірна енергетика вокаліста та музикантів, кожен з яких викладається на повну. Як це вдалося зробити хлопцям - загадка, бо ж знімати довелося в досить екстремальних умовах. Температура повітря в день зйомок знизилася до -22 градусів.
Сам Валерій Харчишин вважає пісню гаслом реальному життю, в якому є все - злети, падіння, успіхи та невдачі. І важливо не боятися їх, а приймати, переосмислювати, робити висновки і рухатись далі.
hqdefault
"Доки я не пішов" - один з хітів нового альбому Другої ріки "Піраміда". Їх можна буде почути на концертах в рамках туру, в який гурт стартував 14 лютого.
Картину "Легенди Карпат" глядачі зможуть побачити 29 березня.