ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Від козаків до кіборгів
Історія українського війська сягає давніх-давен. Ще за часів Київської Русі весь світ говорив про перемоги наших воїнів.
Створення козацького руху на території нашої держави свідчить про те, що українці понад усе цінують свободу та власну землю. Боронити Батьківщину було священним обов'язком кожного козака. Нічого не змінилося й сьогодні.
Майже століття тому український народ вже вкотре намагався вибороти незалежність. Безстрашні воїни знову і знову віддавали життя за рідну землю, щоб наблизитися до мети, яку ставив і ставить перед собою кожен український чоловік - захистити Вітчизну.
Сьогодні Україна знову потребує захисту. Чоловікам знову довелося взяти у руки зброю. Проте, українська армія протистоїть ворогу не залізом чи сталлю. Ми маємо дещо набагато потужніше. На нашому боці правда та безмежна любов до власної країни.
За тисячолітню історію нашу державу намагались розділити, привласнити, пошматувати або й взагалі стерти з лиця землі. Проте щоразу тріумф козацького духу не дозволяв нам загинути у вирі історії, щоразу українці давали відсіч ворогу та відстоювали рідну землю навіть ціною власного життя. Так було в далекому 1492 році, так є і сьогодні. Дух справжнього козака ніколи не залишається осторонь, якщо бачить неправду та несправедливість.
Дмитро Кушнєров пропонує вам послухати історії шістьох окремих осіб, які втілюють різні періоди історії України. Що об'єднує цих людей? Відповіді шукати вам.