ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Весняний сингл від AIO
Черговою новинкою відзначився молодий проект відомого харківського музиканта та продюсера Дениса Бреславського й лідера гурту Letay Іллею Резніковим "AIO".
Романтичний сингл отримав назву "Я тебе відчуваю" та вже встиг завоювати собі прихильників у соціальній мережі.
Більше про саму композицію ми дізнаємося від гурту: "Ми з величезним задоволеннями ділимося з вами нашою свіжою роботою! "Я тебе відчуваю" – це дуже щира весняна композиція, в якій ми за допомогою музики хочемо розповісти про зітканий з почуттів світанок, про надію і, звісно ж, про любов. Про любов, яка все одно переможе, незважаючи абсолютно ні на що. У цій весняній роботі йдеться про довгоочікувану весну в середині кожного з нас!".
Особисто мені нова композиція навіяла трішки протилежні відчуття весняної мінливості та спокою. Проте, як на мене, знаючи про можливості цього гурту, мені не вистачило нотки рокового драйву, як це було видно у їх синглі "It's Not Over".
Уцілому ж, я вважаю, що новий сингл ідеально увійде до плей-листу ліричного меломана або просто людини, яка прагне спокійно відійти від важких сірих буднів та насолодитися приємним спокоєм весняного дня.