ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Веселімося разом. День молоді 2017
Сьогодні, 25 червня, вся Україна відзначає особливий день - День молоді.
А що таке юність для вас? Час першого кохання? Перші успіхи й невдачі? Важкі екзамени?
Та як би тяжко не було, все одно для кожного з нас це найкращий період у житті. Адже цей період сповнений енергії, позитивних емоцій, активної діяльності. Це час самоствердження й самореалізації. Період дорослішання.
Так ось саме сьогодні День, коли всі молоді юнаки і дівчата можуть відсвяткувати час своєї юності.
P.S: але будьте мудрими, алкоголь шкідливий для вашого здоров'я.
А зараз давайте трішки детальніше дізнаємося про це свято й подивимося, що ж буде відбуватися у нашому мальовничому місті Житомир.
Варто зазначити, що День молоді України щорічно святкується в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 "Про День молоді".
А тепер найцікавіше...
Широкомасштабні молодіжні заходи на святкування Дня молоді України відбудуться 25 червня 2017 р. з 16 до 22 год. на центральному концертному майданчику м. Житомира – літньому театрі "Ракушка" міського парку культури і відпочинку.
У повідомленні зазначається: "У мистецькій частині заходу візьмуть участь молодіжні естрадні виконавці та гурти, представники кращих команд сучасного танцю та спортивних клубів. Відбудеться обрання Королеви Дня молоді та фінал традиційного змагання "Чарівна Полісянка-2017".
Відомо, що саме сьогодні в Житомир приїдуть Vivienne Mort, daKooka, Constantine і житомирські групи Zerno і Retro 21.
Відчуваю, сьогодні буде весело.
Цікаво, що завершиться все літературним перфомансом і переглядом кінофільму.
Рекорд ФМ вітає всю молодь України із цим прекрасним Днем. Бажає, щоб для кожного пора юності асоціювалася лише з приємними спогадами й гарно проведеним часом.
А Житомир запрошує всіх жителів міста та області разом відсвяткувати цей чудовий літній день.
А від себе хочу додати вам декілька популярних молодіжних треків, щоб підняти вам настрій перед святкуванням. Приємного прослуховування та гарного дня!