ЦІКАВЕ

Автор: alena
Великі українці: Кузьма Скрябін
Сьогоднішній день подарував Україні Велику Людину (саме так, з великої літери). Сьогодні йому могло б виповнитися 49, однак він вічно житиме в наших серцях. Андрій Кузьменко. Кузьма. Колектив Рекорд FM розповів про улюблені музичні творіння гурту Скрябін. Серед творчого доробку Андрія важко надати перевагу якійсь одній композиції, адже кожна по-своєму геніальна.
Єва Яворська
"Падай"
"Ця пісня, одна з тих, під які дівчата плачуть. - Ну і як виявилось, наша Єва в їх числі! - Так, інколи, любов - сліпа... та якщо плакати, то тільки від щастя!
Герман Анатоліч
"Спи собі сама"
Історія, улюбленої пісні з творчості "Скрябін" у Германа досить лаконічна і водночас специфічна. Значить так: Саме під "Спи собі сама" у життя нашого програмного директора увійшла вона - перша цигарка. Відверто, правда ж?
Котя
"Маршрутка"
А от для Коті, пріоритетом в творчості Кузьми є пісня "Маршрутка". Дивно? Зовсім ні! Котя каже, що то реальна правда життя! В описаному Кузьмою маршрутному таксі, хоча б раз у житті, доводилось прокататись кожному.
Таня Вдовиченко
"Не думай про завтра"
Пісня має ключові слова: "Не думай про завтра, це за тисячу років", які є своєрідною крилатою фразою. Не забувайте насолоджуватися сьогоднішнім днем та цінувати моменти! Якби банально це не звучало: ваше щастя - у ваших руках.
Дмитро Кушнєров
"Мама"
Тут все логічно для кожного.
Альона
"Мовчати"
"Пам'ятаєте слова з пісні: "...А ми ше маєм про, шо помовчати. А ми ше маєм.." Скажу так: "Круто, коли є такі пісні, під які хочеться помовчати про щось найпотаємніше.. та головне, щоб не наодинці)".
Кожен знайомився з Кузьмою по-своєму. Однак, всі як один стверджують, що тексти його пісень написані ніби про їхнє життя. А все тому, що в кожну композицію він вкладав душу і виконував, як відчував. Тому, як не крути, для кожного Кузьма залишився простим, відкритим та майже рідним!