ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Вдягни свою красуню: головні тренди 2018
Магазини та торгові центри окуповані жінками, що знаходяться в пошуках ідеального вбрання на Новий рік. Та говорити ми будемо не про цих красунь, адже їм під силу впоратися з таким завдянням самостійно. А от ялинка сама себе не прикрасить, тому про її вбрання варто подбати теж заздалегідь.
Для тих, хто хоче бути модним у всьому, розповімо про головні тренди майбутнього року.
Christmas tree with presents and fireplace with stockings --- Image by © Royalty-Free/Corbis
Традиційний
Ніхто не відміняє звичний кульок, "дощику" та гірлянд. Вони, як і в попередні роки, можуть стати окрасою вашої ялинки. Якщо вірите в те, що символ майбутнього року - Жовта Собака, може принести вам успіх, тоді варто подбати, щоб серед інших прикрас знайшлося місце і кульці жовтого чи золотого кольору або білій із зображенням милого песика.
elka-v-stile-retro_1
Ретро
Якщо збираєтеся перетворити свій будинок на місце особливо приємних спогадів, тоді варто гарненько понишпорити на горищі або в бабусиних скринях. Там напевно знайдуться старі іграшки. Якщо їх не вистачить, щоб прикрасити всю ялинку, тоді доповнити все можна цукерками, горіхами, замотаними в фольгу та якравим серпантином.
ukrashenie_elki_na_novyi_god_v_eko-stile
Сільський
Напевно, один з найприємніших варіантів, до того ж, безпечний для дітей. А все тому, що в якості прикрас використовуються іграшки з натуральних матеріалів - дерев'яні та фанерні іграшки, бантики, плетені прикраси з соломи чи лози, мішечки з травами, шишки, жолуді та каштани.
novyy-god-v-skandinavskom-stile-19
Скандинавський
Цей стиль став особливо актуальним останнім часом. Північна стриманість сподобається тим, хто любить поєднання краси та мінімалізму. Домінуючий матеіал скандинавського стилю - дерево. Іграшки під і на ялинку, прикрашені гілочки, і навіть дрова біля каміну створять святкову атмосферу.
Обов'язковими гостями мають бути олені та сніговики, а ще біло-червоний колір.
Та який варіант ви б не обрали для прикрашання своєї красуні, головне, щоб все було зроблено з любов'ю.