ЦІКАВЕ

Автор: alena
Цифрова мантра від ВРЕМЯ И СТЕКЛО
Зірковий дует Надії Дорофєєвої та Позитива, як завжди, "на стілє". Модні ритми, близькі сучасній молоді тексти, відверті костюми, дивакуваті танці, так, гурт "Время и Стекло" представив новий сингл із назвою "Тролль" і лірик-відео до нього.
Новий трек - це, так звана, цифрова мантра. "Це міркування про сучасні стосунки людей в нашому світі" - описують нове музичне творіння "Время и Стекло".
""Тролль" - це діалог чоловіка та жінки, яким десятки тисяч років. В цій пісні є все: і філософський камінь-роздум про безсилля сучасних чоловіків, приправлений сучасним інтернет-жаргоном, і глибокий якісний біт з гіпнотичними променями", - прокоментував композицію Потап.
"Ми не зупиняємося в своїх експериментах. Цього разу вирішили змінити звичний стиль артистів – я впевнена, що ми здивуємо всіх! Це буде серйозний стьоб, стильний, крутий і цікавий!" - поділилася продюсер кліпу Ірина Горова.
Відеокліп має порадувати око шанувальників вже цієї осені. Але для тих, хто крокує в ногу з часом шаленим темпом - все не так просто! Інтрига в тому, що саме цей відеокліп має представити дует в новому амплуа.