ЦІКАВЕ

Автор: alena
Трейлер нового історичного фільму про часи Київської Русі
Творець відомого фільму "Жива" - Тарас Химич презентував трейлер нового художнього фільму про короля Данила Галицького і його часи.
За словами Тараса Химича, його новий художній фільм "Король Данило", тизер якого був оприлюднений днями, - це екшн, блокбастер. Режисер обіцяє видовищні масові бої і максимальне наближення до історичної епохи.
"Це позитивна історія. Це історія, яка сталася давно, але на цій землі, де ми живемо. Вона безпосередньо стосується всіх нас", сказав творець фільму.
На стрічкою працює та знімальна група, яка знімала фільм "Жива". Локації зйомок будуть відповідати місцям історичних подій. У стрічці буде показано не лише постать князя (короля) Данила, а й потужну імперію – Київську Русь.
"Ми вибрали декілька локацій і на одній із них ми навіть хочемо побудувати тогочасне містечко, хочемо створити середовище. Є одна локація на Прикарпатті для цього. Але ми хочемо також знімати і в центральній Україні, і на Поділлі, тому що це ж держава, вона була великою, вона не обмежувалася тільки Галичиною чи Волинню, це фактично Київська Русь", пояснив режисер.
Імен акторів режисер наразі не оприлюднює, але сказав, що до зйомок залучили тих, "хто несе у собі дух цієї землі".
"Ми вже працюємо з реконструкторами, будемо мати тренувальні табори для акторів. Все ж таки це зброя і всі мають володіти нею правильно. Обіцяємо вам розкішні постановки боїв, дуже видовищні", розповіла виконавча продюсерка Олеся Галканова.
Прем`єра фільму "Король Данило" відбудеться у 2018 році.