ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Топ-платівки початку травня
Змінною та мінливою, але безумовно сонячною погодою привітав нас останній місяць весни. Таким же настроєм зазвучали нові платівки від відомих колективів, що вирішили випустити свої альбоми саме цього місяця.
Тож до вашої уваги перелік кращих студійних робіт початку травня, які захоплюють, заворожують та не залишають байдужими.
Brutto - "Рокі"
Розпочнемо ми, напевно, із найбільш драйвової новинки із нашого списку, роботи білоруського альтернатив-панк-рок гурту "Brutto", що отримала назву "Рокі".
До слова, нова платівка стала вже третім студійним альбомом гурту і включила в себе 12 композицій білоруською, українською та російською мовами.
"Ми записали цей альбом у 2016 році. Ми проґавили старт. Але так навіть веселіше. Адже навіть з поганим стартом можна прийти на фініш першим. BRUTTO йде з Великої Політики (там все ясно) – у Велику Релігію (там все туманно)", - такими словами охарактеризував свою роботу фронтмен та засновник колективу Сергій Міхалок.
Додамо, що автором трьох композицій є український поет Сергій Жадан ("Середні віки", "Саботаж" і "Рокі").
Новий альбом сподобався прихильникам, адже приємно бачити змістовну музику, яка несе в собі не просто мелодію та слова, а ґрунтовний підтекст. А якщо цей зміст наповнити ще й своєрідною для BRUTTO драйвовістю та експресивністю, то виходить платівка, яка здатна подарувати неймовірні емоції.
Ті, що падають вгору - "Десь там в небесах"
Якщо попередній учасник нашого списку відображав драйвовість та імпульсивність, то нова платівка тернопільського колективу "Ті, що падають вгору" навпаки навіяла спокій та романтизм. Новинка вирізняється особливою атмосферністю та своєрідністю композицій. Можливо, це пов'язано із змінами у складі гурту.
Додамо, що платівка "Десь там в небесах" стала третьою у творчому доробку музикантів та включила до себе 10 авторських треків.
У цілому студійна робота вийшла якісною та налаштовує на весняний позитив, що точно знайде собі місце в плейлисті українських меломанів.
Ярра – "Ветер песчаных бурь"
Цікавим та оригінальним звучанням здивував бориспольський етно-рок гурт "Ярра". Цікаво, що це дебютна студійна робота колективу.
Більше про свою роботу відзначили в анотації до платівки самі музиканти: "Назва альбому "Ветер песчаных бурь" у нас асоціюється не стільки з природним явищем, скільки з багатогранністю людських переживань. Адже у душі, як і у піщаній бурі, змішуються різні емоції і їх достатньо важко відокремити одне від одного. Так само і в нашому альбомі змішано мови і музичні стилі. Ідея була записати платівку саме так, як ми граємо на сцені під час живих виступів – на виступах ми використовуємо додаткові плейбеки, отже, той матеріал, який слухач почує на записі, в аналогічному вигляді він може почути і під час нашого концерту".
Якщо попередній гурт відносить вас в атмосферу спокою, то слухаючи альбом цього колективу, можна одразу поринути у світ лісо-степових просторів України, її історії, а саме Київської Русі та козаччини, отримуючи задоволення.