ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Топ кращих фільмів з Робертом де Ніро
Він однозначно заслуговує на те, аби називатися генієм. За його спиною вже 74 роки життя, і більше півстоліття акторської кар’єри. І це ще не кінець. Роберт де Ніро співпрацював з відомими усьому світові режисерами – Френсісом Форд Коппола, Мартіном Скорсезе, Серджіо Леоне, і був двічі нагороджений премією «Оскар».
В день народження актора, 17 серпня, ми вирішили згадати найвдаліші його ролі.
trailer4974
«Хрещений батько 2» (1974)
За свою акторську кар’єру де Ніро встиг зіграти велику кількість ролей, та азартні гравці, мафіозі і крадії вдавалися йому найкраще. В «Хрещеному батьку 2» Роберту дісталася роль молодого Віто Карлеоне. Це класика гангстерського кіно, в якій паралельно існує дві сюжетні лінії – батька (Віто Карлеоне) та його сина, який перейняв управління мафіозними угрупованнями на себе у 50-х роках.
За самовіддану та професійну гру де Ніро був відзначений «Оскаром», як кращий актор другого плану.
1424780267_2132094543_kadrs
«Таксист» (1976)
Цей фільм про ветерана в’єтнамської війни, якого грає де Ніро. Він страждає від безсоння, і, аби зайняти свої безкінечно довгі ночі, сповнені жахіть, вирішує влаштуватися таксистом. Та нічне життя Нью-Йорку стає для нього відкриттям, адже кожен з клієнтів має свою, особливу історію життя. Чоловік часто задумується над несправедливістю світу, і останньою краплею перед початком боротьби зі злочинністю стає зустріч з молодою дівчиною, що вимушена торгувати власним тілом.
До речі, неймовірної популярності фільму додало зізнання Джона Хінклі (він свого часу влаштував замах на Рональда Рейгана), який сказав, що переглядав цю картину не менше десятка разів.
1-s
«Сутичка» (1995)
Що не говоріть, але Роберт де Ніро – майстер гри у фільмах про добро і зло. На цей раз він переходить на сторону зла, і в якості ватажка банди, геніального у своєму роді, почне протистояння з таким же принциповим та розумним детективом Вінсентом Ханна. До речі, за сюжетом, герої Роберта де Ніро та Аль Пачіно зуміють розгледіти один в одному позитивні риси і навіть проявлять повагу. Та не варто забувати, що чоловіки знаходяться по різні сторони барикад, і хтось таки має бути покараний.
SILVER LININGS PLAYBOOK
«Мій хлопець - псих» (2012)
Зірковий склад акторів, 8 номінацій на «Оскар», ця картина вартує того, аби її переглянути. Де Ніро зіграв у ній батька психічно хворого сина Пета Солітано, який всіма силами намагається допомогти синові повернути колишню дружину. Наближатися до неї заборонив суд, та вихід завжди знайдеться. Але в процесі на шляху Пета зустрічається жінка з схожими психічними проблемами, і його життя з часом зміниться докорінно.
Роберт де Ніро – один з найвпізнаваніших та найшановніших акторів усього сучасного кінематографу. Секрет його успіху – в багатогранності. Адже на екрані він однаково прекрасно грав як затятих бандитів, так і коміків-невдах. В свої 74 він повний сил та бажання зніматися далі. А отже можемо лишень побажати здоров’я та сил для втілення всіх творчих задумів.