ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Топ кращих фільмів Мартіна Скорсезе
Говорячи про сучасний кінематограф неможливо не згадати ім’я Мартіна Скорсезе. Його фільмографія нараховує зовсім небагато – всього 23 повнометражні картини, але кожна з них – унікальна. Це фільми з глибоким змістом, авторським баченням та захоплюючими сюжетами. 17 листопада режисеру виповнилося 75, і попереду у нього ще безліч планів та ідей.
Сьогодні ми вирішили порадувати вас підбіркою його найкращих робіт.
06top10oscarnominationsnubs
«Таксист»
Вийшовши на екрани у 1976 році, цей фільм став віддушиною режисера. Нарешті він почав знімати те, що йому справді подобалось після кількох комерційних проб. Це історія про ветерана в’єтнамської війни, який від безсоння починає працювати таксистом. Там він знову стикається з несправедливістю та спробує боротися з нею. Та чиодин у полі воїн? 
Картина стала переломною на шляху до Нового Голівуду, де авторське кіно стало важливішим за комерцію.
leo4_600
«Банди Нью-Йорку»
Після виходу цього фільму у Скорсезе з’явився фаворит – Леонардо ді Капріо. Сюжет розповідає про невигадані події середини 19 століття і протистояння американських та ірландських емігрантів. Загалом фільм вийшов дуже цікавим та напруженим, продемонструвавши Нью-Йорк під незвичним кутом. Та незважаючи на схвальні відгуки критиків, «Банди Нью-Йорку» так і не отримали свого Оскара.
030-the-aviator-theredlist
«Авіатор»
Та Мартін Скорсезе має надзвичайний «кінонюх». І те, що не зумів отримати перед тим, наздогнав після виходу картини "Авіатор". Він зовсім не прогадав, що запросив Ді Капріо знятися у головній ролі. Ідеальна акторська гра та історія-біографія відомого на увесь світ винахідника Говарда Хьюза принесла цілих 5 статуеток команді, яка працювала над цією картиною. сюжет цікавий і водночас трагічний. Адже доля геніїв – нелегка. Головний герой фільму – надзвичайно талановитий та харизматичний, він настільки відданий своїй роботі, що від шаленого графіку в кінцевому випадку просто сходить з розуму.
fmt_89_024_oblozhka.
«Відступники»
Геніальна кримінальна комедія. Але без хеппі-енду. Вона про «кротів» в рядах італійської мафії та поліції. Насправді цей фільм – рімейк гонконгського триллеру «Подвійна рокіровка».  І хоч багато кінокритиків вважають його не найвдалішою роботою Скорсезе, картина таки отримала безліч нагород, в тому числі і Оскар.
2b5e750c805a59296d20a83f1da53cba
«Острів проклятих»
Один з найнапруженіших трилерів останніх років. І хто ви думаєте зіграв у ньому головну роль? Звичайно ж, Леонардо ді Капріо. Працівник ФБР відправляється у закриту психлікарню, аби знайти пацієнтку-утікачку, і сам опиняється закутий в гамівну сорочку.
Краще менше та краще – це про Мартіна Скорсезе. Він не розмінюється на фільми, що швидко «ковтає» аудиторія, і так само швидко забуває. В його картинах практично немає романтики і кохання, зате є азарт та тонкий гумор. Приємного перегляду.