ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Топ фільмів з Леонардо Ді Капріо
Леонардо Ді Капріо почав свою кар’єру в 1 років, і встиг зіграти в десятках картин відомих кінорежисерів. Його робота стала високо цінуватися та неймовірно дорого коштувати, режисери стали конкурувати за можливість запросити актора у свій фільм, мільйони глядачів по усьому світу обожнюють його. Але, не зважаючи на те, що Ді Капріо майстерно вживається у всі свої ролі і викладається на повну, за 30 років акторської діяльності він так жодного разу і не отримав Оскар.
Так, як кажуть, твоя нагорода тебе дочекається. І ось, нарешті, у 2016 році американська Академія кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Краща чоловіча роль» нагородили Леонардо заповітною статуеткою.
preview-23646115-650x341-98-1484579280
Сьогодні ми вирішили скласти список найкращих ролей та картин з легендарним актором.
«Легенда Г'ю Гласса» (2016)
Саме за цю картину ДІ Капріо і отримав Оскар. Вона розповідає про нелегке життя та виживання траппера в умовах американського Північного Заходу середини 19 століття. Це триллер і вестерн «в одному флаконі». Тим, хто любить захоплююче кіно варто обов’язково подивитися. Робота Ді Капріо тут – бездоганна.
«Авіатор» (2004)
В цьому фільмі Леонардо зіграв молодого, талановитого та легковажного мільйонера, винахідника та безумця Говарда Х’юза. Його манить небо, зйомка фільмів, романи з красивими дівчатами. Але життя – це не тільки радощі та успіхи. І Говард Х’юз переконається в цьому. Друга світова війна стане на шляху продовження його кар’єри.
«Кривавий алмаз» (2006)
Дія фільму відбувається у Сьєра-Леоне в середині 90-х. це час війни, хаосу та розрухи. Саме в таких умовах знайомляться найманець та контрабандист Денні Арчер (Леонардо Ді Капріо) з рибаком Соломоном, який, важко працюючи на алмазних копальнях, розлучений зі своєю сім’єю. Там рибаку вдається знайти рідкісний рожевий алмаз. Чоловікам доведеться пройти немало випробувань, аби Соломон воз’єднався з родиною, а Арчер отримав других шанс.
«Вовк з Уолл-Стріт» (2013)
За роль у цій комедії Ді Капріо теж був номінований на Оскар. Це історія неймовірного злету і такого ж неймовірного падіння брокера Джордана Белфорта. Він купається в багатстві, веде розгульне життя, але коли отримуєш, то завжди хочеш все більше, і більше. Саме це і занапастатило молодого і вдалого брокера.