ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
The Magic Roundabout – один з найбільших страхів автомобілістів
Не з чуток знаємо, що навіть досвідчені водії інколи нервують, коли опиняються на перехресті великих вулиць з дуже активним рухом. А якщо це ще й місце з круговим рухом, то тут непогано володіти можливістю робити комбо - моментально згадувати правила в парі з одночасним рухом в потрібний бік. Та існує перехрестя, яке навіює страх навіть на супердосвідчених водіїв - The Magic Roundabout. Хочете дізнатися чому? Читайте далі.
Одне з найзаплутаніших і найскладніших перехресть у світі знаходиться у Великобританії. Ця розв’язка була побудована у 1972 році, а у 2009 отримала «статус» найнебезпечнішої у Британії. І справді, тут можна потрапити у страшну аварію, та створити неймовірну пробку, якщо не дивитися уважно на знаки.
490cf99b4b4bfb048d8df7909c3d0ff0
А все тому, що на The Magic Roundabout сходяться цілих шість доріг. Велике кільце складається з п’яти кругових розв’язок меншого розміру, які направляють рух за годинниковою стрілкою, в той час як у великому кільці, що знаходиться всередині, рух відбувається проти неї.
Незважаючи на таку складну, на перший погляд, будову, розв’язка дає можливість вдвічі швидше подолати потрібну відстань, аніж стандартні перехрестя.
Спочатку на The Magic Roundabout навіть працювали поліцейські, що допомагали недосвідченим водіям, а після їх успішно замінили знаки, по яким і радять рухатися новачкам британці.
Аби почуватися впевнено на цій Чарівній круговій розв’язці, варто лишень дотримуватися кількох простих правил:
1. Уникати зіткнень.
2. Слідувати лініям і стрілкам.
3. Пропускати водіїв, що вже знаходяться на розв’язці.
Незважаючи на велику кількість критики, розробники звертають увагу на високий рівень її ефективності, яка досягається зниженням швидкості руху та підвищеною увагою водіїв.
Отже варто пам’ятати, що увага і зосередженість часто важливіші за професіоналізм за кермом. Бережіть себе та не перевищуйте швидкість!