ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Тетянин день: розшукуємо відомих українок
Великомучениця Тетяна здавна вважається покровителькою студентів. Саме тому в цей день прийнято було пекти круглий буханець хліба, що ототожнювали з світилом, та ділили його між всіма членами родини. Часи змінилися, та ми продовжуємо святкувати цю дату, а тому вирішили віднайти відомих Тетян українського шоу-бізнесу.
Так як у всіх на вустах зараз національний відбір Євробачення, то варто згадати про "Прорив року" за версією глядачів каналу М1 - співачку Tayanna.
2e301c7b0dd52e4c518d8df19c771212
Дівчина довгих 10 років йшла до того, аби виступати на великій сцені. І ось, пробує свої сили у нацвідборі. Там вона предствить пісню під назвою "Леля", режисером кліпу на яку виступив Алан Бадоєв.
14293_max
Якщо вже заговорили про музику, тоді не можна забути і Тіну Кароль. Пам'ятаєте, що її справжнє ім'я Тетяна Ліберман? Сьогодні, до речі, вона відзначає свій 33 день народження. Минуло цілих 5 років, як пішов з життя її чоловік, і тільки нещодавно співачка розповіла, що за час своєї хвороби, Євгеній Огір написав план, по якому співачка мала працювати та жити після його смерті. І саме цей план став тим стрижнем, на якому трималася кар'єра Кароль.
tetyana-pesyk
Ще одна Тетяна, з цікавим прізвищем Песик, відома українцям тим, що є учасницею команди КВК "VIP" (Тернопіль), та однією з героїнь комедійного серіалу "Країна У". Її образ прямолінійної та веселої дівчини з провінції, що намагається бути "містянкою", подобається багатьом глядачам. Сама Тетяна - людина дуже відкрита для спілкування. Зізнається, що мріє подорожувати світом та зніматися у Голівуді.
Тож вітаємо всіх Тетян з їх прекрасним святом! Навіть якщо ви зовсім не публічні та невідомі, це ніяк не применшує вашої краси.