ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Такий палкий, такий шалений…
Пам’ятаєте свій перший, такий боязкий та невпевнений поцілунок? Щасливі поцілунки зустрічі, та сповнені любові поцілунки прощання. Переповнені емоціями поцілунки радості та палкі, пристрасні поцілунки. Їх так багато, і вони такі різні. Сьогодні ми не дарма говоримо про них, адже 6 липня у всьому світі святкують День поцілунка.
Медики та інші вчені настільки серйозно і ґрунтовно підійшли до питання фізіологічних та психологічних особливостей поцілунку, що у 2009 році наука про це – філематологія, була офіційно визнана.
Крім того, що такий жест є виявом найбільшої довіри між людьми, він ще й дає можливість навіть продовжити життя. Так, дослідження довели, що люди, які регулярно цілуються, живуть в середньому на 10-12 років довше, а виглядають на 5 років молодше. То, можливо, й не потрібні ніякі еліксири молодості, якщо існує набагато приємніший спосіб?
pocelui_4
Єдине, що може засмучувати – це статистика. Виявляється, молоді люди насолоджуються процесом поцілунку в середньому 12 разів на день, а от ті, хто перебуває у шлюбі вже давно – лише 2 рази (очевидно, йдучи та повертаючись з роботи).
Команда Рекорд ФМ прагне подолати цю несправедливість, і спеціально для того, аби кількісні показники обох груп постійно зростали, вирішила підібрати для вас найкращі романтичні хіти, що допоможуть створити потрібну атмосферу. Від вас вимагається лише гарний настрій, трошки фантазії, аби чимось смачненьким порадувати свою другу половинку, та достатньо часу (але якщо попереду вас чекатиме така приємність, ми впевнені, що він обов’язково знайдеться).