ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Та, що знається на зірках. Катя Осадча
Шлях до слави відомої журналістки, яка знає багато провокуючих і дуже особистих подробиць з життя українських зірок та політиків, не можна назвати надто складним. У ньому не було важкого дитинства, невизнання або тривалого періоду праці без сну та відпочинку. Таких, як Катерина Осадча прийнято називати щасливчиками долі.
В дитинстві вона яскраво проявляла свої творчі здібності - співала і займалась танцями, а завдяки правильним рисам обличчя та високому зросту стала пробувати себе у ролі моделі. Батьки заохочували розвиток Каті у цьому напрямку, і вже у 14 років вона відправилась за кордон, підписавши свій перший контракт.
-5-e1461706349249
Та інтерес до модельного бізнесу зник через кілька років, і Осадча повернулась до Києва, аби спробувати знайти себе у новому занятті. Ним виявилось телебачення. За час роботи моделлю вона постійно спостерігала за роботою закордонних журналістів, їх манерою поведінки, питаннями, які вони ставлять відомим людям.
Аби знайти свою нішу і образ Катерині довелося попрацювати - передивитися не одну закордонну і вітчизняну програму, промоніторити велику кілкість передач та каналів та пройти десятки кастингів. Та і тут Осадчу чекав успіх. Скоро її запросили стати ведучою "Світських хронік" на Першому національному, а пізніше "Світського життя".
43_main
Вона настільки сподобалась глядачам своєю незвичайною манерою розмов та ідеальним зовнішнім виглядом, що за кілька років Катерина навіть потрапила у список найвпливовіших жінок України.
Опісля вона встигла з'явитися перед глядачами у ролі ведучої кількох великих проектів - "Голос країни", "Голос. Діти" та "Маленькі гіганти". Та найбільш активно про провокаційну ведучу заговорили у 2015, коли у ЗМІ все частіше стала з'являтися інформація про її роман з ведучим Юрієм Горбуновим.
21759_b_1495350613
І справді виявилося, що Юрій та Катерина - пара, і чекають на поповнення. З народженням другого сина (батько першого - депутат Олег Поліщук) Осадча стала всерйоз роздумувати над творчою перервою. А також з радістю розповідає пресі про те, що Юрій Горбунов - чудовий батько для свого первістка.
15034622_1369951303038584_3891302337964146688_n-e1488281197657
Що ж, приємні подарунки долі - це, звичайно, чудово. Та отримавши можливість та шанс, головне - не впустити їх, і почати працювати в правильному напрямку , що і продовжує робити Катерина Осадча на шляху до свого професійного та особитого успіху.