ЦІКАВЕ

Автор: alena
Світло Є! (2 роки Retro21. ВЕЛИКИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ)
День Х настал! Мы хотим ТЕБЯ видеть в НК Каньон 04 03 2017 в 19:00! Закрутим весну, все будет ЭТНО! 4 марта | НК Каньон | 19:00 А ты придёшь?;) - отак все і почалось!
Вихідними у Житомирі відбулось справжнє свято музики. Retro21 святкували дворіччя колективу. Перше, що мене вразило - це новий склад гурту. У хлопців з'явився барабанщик з усією "кухнею"!
"Ідея взяти барабанщика з'явилась в ніч перед концертом!" - жартівливо прокоментував один із учасників банди - Олег Павлюк. Перед початком дійства почула цікавий факт - у Retro21 стиль "Житомирський"))
Чому "Житомирський"? Мабуть, тому, що такого дійсно не існує. Хлопці мають своєрідну манеру виконання. Неповторне поєднання перкусії, барабанів, гітари та баяну, у суміші з просто шаленим драйвом вокаліста (який, до речі, ще й круто танцює) роблять Retro21 дійсно унікальними у своєму "житомирському" стилі.
Ну і звичайно, коли пролунали перші ноти пісні "Чи є світло", весь зал вибухнув шаленими співами і танцями. Окрім того, хлопці порадували новою програмою ("Були пісні і щоб потанцювати, і, щоб подумати", - коментував соліст гурту).
Так коментує концерт одна з моїх подруг...
Врешті, хочу зазначити, що я квиток не купувала, а отримала в якості подарунку. Але, дійство було варто того, щоб придбати квиток, і підтримати молодий гурт!