ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Світ починається з України: Тернопіль
Коли після літньої відпустки гаманець дещо схуд, а жага до подорожей так і не стихла, доводиться шукати варіанти, які коштуватимуть недорого, але зможуть подарувати приємні емоції. І сьогодні ми пропонуємо відправитися в Тернопіль, який відповідає критеріям недорогого, але комфортного відпочинку.
До 1944 року місто носило назву Тарнополь, на честь засновника – гетьмана Яна Амора Тарновського. Забудова стала справді величною – замок неймовірної краси та велике озеро, що було зроблене за його наказом. Сьогодні воно – одне з найцікавіших місць Тернополя.
Тернополь
Що ж можна подивитися, приїхавши в місто на Західній Україні?
1934176_800x600_29ternop
Старий замок
Він був створений в якості фортифікаційної споруди, яка мала обороняти Тернопіль від кримських татар. За час свого існування споруда піддавалася нападам більше 5 разів і кілька разів практично перетворювався на руїни.
В період Другої світової війни замок був частково відновлений, і в ньому була організована спортивна школа, яка розміщується там і до сьогодні.
Туристи мають прекрасну можливість подивитися історичну частину будівлі, а також посидіти в затишному ресторані.
ttrrrrhnhhhyyyrt
Озеро
Тут можна не тільки помилуватися краєвидами, а й навіть прокататися на пароплаві, насолоджуючись водною гладдю чи відпочити на пляжі гідропарку.
Але найбільшої слави зажив східний берег озера, де знаходяться Острови кохання та розлуки. Острів кохання здавна є місцем зустрічей закоханих пар, посередині нього знаходиться мальовнича альтанка, де можна провести час вдвох.
Острів розлуки оповитий спогадами та ностальгією. Сюди часто приходять самотні люди, які в тиші спостерігають за хвилями, що приносять спогади. Інколи приємні, інколи не дуже, та всі вони є життєвим досвідом.
Òåðíîïîëü Âîçäâèæåíñêàÿ öåðêîâü
Воздвиженська церква
Ця святиня, що має багатовікову історія, так само як і замок,  мала оборонну функцію. Церква є найстарішою у місті (перша згадка датована 1570 роком).
1753
Театральна площа
Тут можна знайти багато пам’яток архітектури, серед яких є Драматичний театр ім. Тараса Шевченко. На затишних вуличках, що відходять від площі, можна відпочити, а на одній з лавочок вас чекатиме скульптура під назвою «Випадкова зустріч». Вона була зроблена американським скульптором, і подарована місту послом Нідерландів. Скульптура являє собою жінку, яка ніби говорить з уявним співрозмовником.
ternopol-5
Спочатку таких жінок мало бути дві, але, на жаль, одна з скульптур була викрадена, і тепер компанію миловидній жінці складають туристи, охочі сфотографуватися.
Тернопіль затишний і романтичний, та головне – зовсім не пафосний. Тому приїхавши сюди, ви будете почувати себе, як вдома. Приємної подорожі!