ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Світ починається з України: Дніпро
Мільйони туристів щороку захоплюються красою українських міст та природою, а ми часто не бачимо прекрасного, що знаходиться поруч. Тож пропонуємо почати виправляти цю прикру помилку, і відправитися в одне з українських міст. Сьогодні наша стежка завела нас в Дніпро.
Більшість жителів нашої країни асоціює це місто з потужним промисловим комплексом. На ділі так воно і є, Дніпро справді є важливим економічним центром нашої держави. Та є у нього й інша, більш прекрасна сторона. Про неї і пропонуємо поговорити детальніше.
mg_8157
Монастирський острів
Напевно, немає в місті більш загадкового місця, аніж цей острів. Дослідники стверджують, що це - потужна енергоінформаційна зона, що періодично відкриває можливість людям контактувати з паралельними світами.
Ці факти періодично підтверджуються, інколи спростовуються, але те, що острів володіє надзвичайно притягуючою силою - це факт. Тут завжди багато людей, можна відпочити на пляжі, насолодитися неймовірними пейзажами на оглядовому майданчику, помилуватися 17-метровим штучним водоспадом та весело провести час в ресторані чи кафе.
964217w
Катеринославський бульвар
Це одне з фешенебельних місць Дніпра. Тут розташовані бутики, дорогі ресторани, часто можна зустріти відомих людей. Місцеві жителі радять насолоджуватись бульваром ввечері, коли сотні яскравих вогників заманюють у свою затишну атмосферу.
2
Центр "Менора"
Це найбільший єврейський центр в світі, що має на меті відродження єврейських общин по усій Україні та розвиток толерантного ставлення до національних меншин.
В центрі знаходяться освітні центри, музей, концертна та конференц-зали, найбільша в Україні бенкетна зала на 1700 осіб. Аби потрапити до "Менори", потрібно замовити екскурсію.
S6303688
Парк Глоби
Він був побудований ще у 18 ст. заїзжим запорізьким есаулом Лазарем Глобою. Це прекрасне місце відпочинку для всієї родини. Озеро, літній театр, прогулянки на катамаранах та дитячій залізній дорозі, що працює ще з 1936 року.
Та це, звичайно, далеко не повний перелік цікавих та визначних місць. Приїхавши у Дніпро обов'язково варто прогулятися набережною, дізнатися більше про місто в історичному музеї Яворницького, побачити Преображенський собор, з якого і почалася закладка сучасного Дніпра.
Місто подарує вам справді неймовірну кількість емоцій, що закарбуються у вашій пам'яті надовго. Приємної подорожі!