ЦІКАВЕ

Автор: alena
Суперхіт Глорії Гейнор
7 вересня свій день народження святкує американська співачка в стилі диско - Глорія Гейнор. І в честь цього пригадаємо її знамениту "I Will Survive".
В далекому 1978 році автори Фредді Перрен та Діно Фекаріс створили дещо неймовірне. Цією новинкою, котра в майбутньому здобуде широку популярність стала компоція "I Will Survive".
Всього рік від написання і композиція стає суперхітом, який зайняв перше місце в Billboard Hot 100. Вона - одна з найбільш знаменитих пісень диско, відзначена премією «Греммі» як найкраща диско-композиція та удостоєна 489 місця в списку 500 найкращих пісень усіх часів журналу «Rolling Stone».
Композиція про нещасливе кохання, розтавання і про те, як зібрати всі сили і продовжувати жити далі принесла своїй виконавиці шалену популярність. І це не дивно, тому що рецепт ліків від нещасливого кохання буде актуальним завжди.
Мабуть, одним з найбільш відомих каверів цієї пісні є версія Демі Ловато. Відео співачки вже переглянуло більше 5 мільйонів користувачів, а коментарі свідчать про схвалення публіки.