ЦІКАВЕ

Автор: alena
Стара та водночас нова. "Несе Галя воду"
Всім відома "Несе Галя воду" постала у новій, ну точно неочікуваній обробці та у новому виконанні. А після перегляду відео до цієї композіції, ви відчуєте, як мінімум, здивування. Саме так, гурт "ВВ" представив своє бачення української народної пісні "Несе Галя воду".
Режисером відеороботи стала Анна Бастон, саме за її задумом учасники українського гурту постали в образах американських "гранджерів" і дали урок патріотичного виховання у навчальному закладі.
""Галя" у стилі "грандж" збуджує український дух. Ми засвідчили це на прикладі української школи. Дрімучий "совок" остаточно змело паводком українських флюїдів. І педантична завуч, і суворий охоронець і увесь зал старшокласників відчули вир українства під акорди нашої "Галі". Наша народна пісня змушує бриніти українську душу. Несподівана версія "Галі" у стилі "грандж" від "ВВ" долає суспільні упередження щодо української культури. І саме молодь є суспільним вулканом, який генерує український дух", - розповів фронтмен "ВВ" Олег Скрипка.
У цій музичній роботі чимало незвичайного. Чого саме? - дивіться у відео.