ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Спокуслива італійка. Моніка Белуччі
В підлітковому віці ця шикарна жінка змушена була доводити оточуючим, що краса не завжди дається в парі з мінімальними розумовими здібностями. Через це вона старанно навчалася в школі, а пізніше стала збирати гроші на навчання в університеті, аби стати юристом. Та її життя круто змінилося після того, як її - починаючу модель, запросили у Мілан, де вона підписала свій перший повноцінний контракт.
Світське життя, нові знайомства та подорожі настільки прийшлися до душі Белуччі, що вона забула про дитячу мрію, і відклала юриспруденцію на потім. Вона з’явилась на обкладинках всесвітньо відомих Elle та Vogue, а у 1992 році до неї вперше прийшла слава акторки після зйомок у фільмі «Дракула» Френсіса Копполи.
Bram-Stokers-Dracula_The-Brides-dresses_Image-credit-Columbia-Pictures
Та сама жінка говорить, що отримала роль у картині зовсім не тому, що в ній розгледіли неабиякий акторський талант, а лише тому, що вона шикарно виглядала. Все-таки роки роботи в модельному бізнесі давали про себе знати вмінням подавати себе.
Але, як би там не було, «Дракула» став першим кроком до світової слави. А от зйомки в картині «Квартира» стали доленосними для акторки. Любов глядачів та захоплення Монікою після нього зросли в кілька разів, а крім того, вона зустріла на знімальному майданчику чоловіка своєї мрії – актора Венсана Касселя.
wr-720.sh-18
Хоча, їх відносини, які продовжувалися цілих 17 років, не можна назвати традиційними. Пара могла якийсь час бути поруч кожної миті, а потім відправитися в різні кінці світу, і зовсім не переживати про необхідність ведення спільного побуту. В своїх вільних стосунках вони вбачали лише романтику.
Моніка народила Венсану двох прекрасних доньок, і говорить про те, що не боїться старості, адже має чудове продовження своєї краси.
958495
Про Моніку Белуччі мріють чоловіки всього світу, і навіть у свої 53 вона виглядає шикарно, продовжуючи бути музою Модного Дому Dolce&Gabbana, з яким співпрацює ще з 1989 року.
Сама акторка говорить, що її життєва мантра проста – «їж, кохай, живи». В повсякденному житті італійка не відмовляє собі у смачній їжі, і охоче пригощає пастою та піцою друзів та рідних. Дієти – не її коник. Їх вона дотримується виключно тоді, коли цього вимагає роль.
MB (1)
До речі, Моніка Белуччі, незважаючи на мільйони пліток, ніколи не вдавалася до послуг пластичних хірургів, використовуючи для догляду за обличчям лише зволожуючий крем та періодичні ін’єкції вітамінів. Вона вважає, що природній красі не страшні жодні роки.