ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Співачка, що несе світло
ILLARIA має грецьке коріння, а ім'я її означає "та, що несе світло". Жінка вирізняється містичним образом та чуттєвим сильним голосом, діапазон якого сягає трьох октав.
Сучасники оцінюють її творчість, як нове дихання української етнічної музики. У своїх піснях та виконавській манері ILLARIA як співачка і композитор сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними світовими тенденціями.
Вперше із сольним проектом співачка вийшла на велику сцену у 2007 році. Разом з музикантами свого однойменного гурту ILLARIA виступала на концертних майданчиках України, Польщі, Росії, Казахстану та Італії. Також брала участь у масштабних міжнародних фестивалях. ЇЇ голос можна почути у численних рекламних роликах і мультфільмах, а її власні музичні твори не рідко звучать у кінострічках та театральних виставах.
Наприкінці 2010 року вийшов дебютний сольний альбом «Вільна», до якого увійшли 15 музичних творів, значна частина з яких складають авторські композиції та дві оригінальні кавер-версії старовинних українських пісень.
Під час створення другого унікального етно-альбому «13 місяців» ILLARIA свідомо звернулась до обрядового фольклору. За словами співачки, головним завданням платівки було змусити слухача змінити свої уявлення про українську фольклорну музику і спробувати відчути її таємничість, містику і невичерпну життєву силу.
Останньою на сьогоднійшній день платівкою співачки є спільна робота із електронним музикантом Alex Nademski «Подих», що вийшла два роки тому. Альбом являє собою синтез електронного звучання зі стилізованими етнічними мотивами.
У 2016-му році Ілларія планує видати третю студійну платівку авторських пісень. До нового альбому увійде і пісня «Я жива», яку нещодавно було екранізовано. За матеріалами програми "Український формат".